ورزشگاه نقش‌جهان چهارشنبه هفته آینده افتتاح می‌شود

محمد سلطان حسینی دیروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد:به همراه مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و معاون عمرانی استاندار اصفهان، بازدیدی از ورزشگاه نقش جهان داشتیم ......

محمد سلطان حسینی دیروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: به همراه مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و معاون عمرانی استاندار اصفهان، بازدیدی از ورزشگاه نقش جهان داشتیم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس،وی افزود: چهارشنبه هفته آینده و هم زمان با سفر معاون اول رئیس جمهور به اصفهان، ورزشگاه نقش جهان به بهره برداری می رسد و در جریان بازدید امروز، هماهنگی های لازم برای امور باقی مانده پروژه انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان تصریح کرد: تمایل داشتیم افتتاح ورزشگاه نقش جهان با حضور تیم سپاهان در این ورزشگاه باشد اما این تیم برای دیدار با سایپا باید در تهران حضور داشته باشد و از این رو یک دیدار نمادین، بین دو تیم فوتبال در رده های پایه به انجام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه پس از حدود 20 سال دغدغه مردم اصفهان بابت این ورزشگاه رفع خواهد شد، تأکید کرد: طی دو سال گذشته با همکاری و مشارکت، استاندار اصفهان و معاون عمرانی استانداری، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، این ورزشگاه تکمیل و آماده بهره برداری شد تا در دولت تدبیر و امید، به این مطالبه مردم به حق مردم اصفهان، پاسخ داده شود.

به گفته وی، طی یک سال و نیم اخیر، روزانه حدود 300 تا 400 کارگر در این ورزشگاه مشغول فعالیت بودند اما به دلیل قدمت ساخت و ساز و برخی الزامات AFC، نیاز به تغییرات و اصلاح روند وجود داشت و فاز یک تقریباً از مرحله صفر انجام شد.

سلطان حسینی با اشاره به تکمیل عملیات ساخت این پروژه ورزشی یادآور شد: ورزشگاه نقش جهان همانند منزل جدیدی است که پس از سکونت، نیاز به برخی اقدامات محدود دارد و با توجه به تعطیلی لیگ، فرصت کافی برای انجام کارهای خرد وجود خواهد داشت.

وی با اشاره به حمایت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از روند اجرا و آماده سازی این پروژه، بیان داشت: شرکت فولاد مبارکه حدود 40 میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه هزینه کرد تا ورزشگاه نقش جهان به عنوان بزرگ ترین استادیوم مسقف کشور شرایط بهره برداری را پیدا کند و به آبرویی برای ورزش اصفهان و کشور تبدیل شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال