!ورزش عراق ; استقلال خواستار بازی در کربلا شد/تکذیب استقلال

وزیر ورزش و جوانان عراق مدعی شد که باشگاه استقلال تهران در طی تماسی خواستار برگزاری یک دیدار تدارکاتی با یکی از تیم های عراقی در کربلا شد ......

وزیر ورزش و جوانان عراق مدعی شد که باشگاه استقلال تهران در طی تماسی خواستار برگزاری یک دیدار تدارکاتی با یکی از تیم های عراقی در کربلا شد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، در حالیکه شب گذشته روزنامه «فوتبول» عراق مدعی شده بود که باشگاه استقلال تهران با وزرات ورزش و جوانان عراق تماس گرفته و خواهان برگزاری دیداری دوستانه با یکی از تیم های عراقی در کربلا شد، عبدالحسین عبطان، وزیر ورزش عراق این خبر را تایید کرد.

عبطان در مصاحبه با سایت «الکره العراقیه» گفت: امروز تماسی را از سوی باشگاه استقلال داشتیم که آنها علاقه خود را برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی با یکی از تیم های عراقی در کربلا اعلام کرد!

به گزارش فارس، این خبر در حالی است که مسئولان باشگاه استقلال از این خبر ابراز بی اطلاعی کردند و اعلام کردند که این بازی دوستانه اصلا در دستور کار باشگاه قرار ندارد. خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با مسئولان باشگاه استقلال در این زمینه صحبت کرد اما هیچ یک از مسئولان باشگاه این موضوع را تایید نکردند

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال