ورشکسته ترین استقلال تاریخ در لیگ بیستم!

بنا به اعلام فرهاد مجیدی استقلال برای آنکه بتواند به حیات خود ادامه بدهد، نیاز به حدود ۱۰۰ میلیارد تومان پول دارد....

به گزارش "ورزش سه"، این روزها استقلال با بحران های مختلفی دست و پنجه نرم می کند. اختلافات داخلی میان اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باعث شده تا خیلی از مسائل روی هوا بماند و امور بسیاری در باشگاه انجام نشود. از سوی دیگر مشکلات مالی بسیار زیاد هم سبب شده تا آبی ها نتوانند کارشان را جلو ببرند و حتی آبی ها از پرداخت دستمزد بازیکنان و کادرفنی خود نیز عاجز مانده اند.


در چنین شرایطی باشگاه با مشکلات زیادی مواجه است و همین مساله صدای اعتراض فرهاد مجیدی را نیز در آورد.


سرمربی استقلال امروز طی مصاحبه ای گلایه های تندی را از مسئولان استقلال داشت. او البته در خلال صحبت هایش از مبالغ بدهی های باشگاه گفت  که رقم بسیار چشمگیری است.


مجیدی ادعا کرده که آبی ها برای آنکه مبالغ قراردادهای بازیکنان و کادرفنی کنونی را پرداخت کنند، نیاز به ۶۰ میلیارد تومان پول بدهند. قراردادهای بالایی که در زمان مدیریت قبلی استقلال بسته شده، حالا دردسرهای زیادی را ایجاد کرده و مدیران باشگاه توان پرداخت آن را ندارند. از این با توجه به اینکه استقلالی ها از اسپانسر خود نیز مبلغ کلانی را دریافت کرده اند، مشخص است که نمی توانند تا نهایتا ۲ ماه دیگر که فصل بیستم لیگ برتر به پایان می رسد ۶۰ میلیارد تومان تامین کنند و بدهی بازیکنان و مربیان را بپردازند.


از سوی دیگر مجیدی اعلام کرده استقلال باید ۳۵ میلیارد تومان پول به استراماچونی بدهد تا شکایت او منجر به کسر امتیاز نشود. به این بدهی بزرگ باید قرارداد گابریل پین مربی جدید استقلال و البته هزینه های جاری باشگاه را نیز اضافه کرد که همه اینها نشان می دهد استقلالی ها باید نهایتا ظرف دو سه ماه حدود ۱۰۰ میلیارد پول تامین کنند تا مشکلات شان را حل کنند و بتوانند حیات شان را ادامه بدهند.


این بدهی های سنگین سبب شده تا استقلال یکی از بدترین دوران خود در تاریخ را سپری کند. شاید بتوانیم تیم کنونی آبی ها را ورشکسته ترین استقلال تاریخ بدانیم و باید دید راهکار مدیران باشگاه برای خروج از این بحران چیست.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال