ورمزیار: استقلال می‌‌تواند در آسیا مدعی باشد

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که آبیهای تهران میتوانند مدعی قهرمانی در آسیا باشند ......

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که آبی‌های تهران می‌‌توانند مدعی قهرمانی در آسیا باشند.

صادق ورمزیار در مورد شرایط استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و کسب چهار امتیاز در دو بازی اخیر گفت: استقلال شرایط خوبی دارد و بازیکنان این تیم از لحاظ روحی و فنی در وضعیت خوبی به سر می‌‌برند. از طرفی قدرت بدنی بازیکنان به حدی است که هر تیمی را تحت فشار قرار می‌‌دهند و پرس از جلو را به خوبی انجام می‌‌دهند. من معتقدم استقلال می‌‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی در آسیا باشد، ولی مهم این است که برای آینده تقویت شود.
وی با اشاره به دو بازی آینده استقلال در لیگ برتر که مقابل فولاد خوزستان و پرسپولیس انجام خواهد شد، اظهار داشت: من معتقدم استقلال می‌‌تواند برای هر تیمی خطرناک باشد و خط و نشان بکشد. استقلال حتی برای پرسپولیس هم حریف دردسرسازی است، چون در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی به سر می‌‌برد.
مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤالی در مورد شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از طریق لیگ برتر خاطر نشان کرد: من معتقدم استقلال در لیگ برتر نباید چندان خودش را به آب و آتش بزند، چون این تیم در جام حذفی به فینال رفته و شانس خوبی برای قهرمانی دارد. اعتقاد من این است که استقلال باید تمرکز اصلی‌اش را روی لیگ قهرمانان آسیا بگذارد.

تگ ها


اخبار روز استقلال AFC Champions League فوتبال