ورمزیار به مدال گفت: امیدوارم کی روش به اهداف فنیش رسیده باشد/سیاست استقلال سکوت است

پیشکسوت استقلال از نتیجه دیدار دوستانه تیم ملی مقابل فلسطین رضایت ندارد و امیدوار است که فارغ از نتیجه، سرمربی تیم ملی حداقل به اهداف فنی خود از بازی رسیده باشد به گزارش خبرنگار مدال، صادق ورمزیار، پیشکسوت باشگاه استقلال و بازیکن سال های دور تیم ملی درباره وضعیت نقل و انتقالات استقلال و ......

پیشکسوت استقلال از نتیجه دیدار دوستانه تیم ملی مقابل فلسطین رضایت ندارد و امیدوار است که فارغ از نتیجه، سرمربی تیم ملی حداقل به اهداف فنی خود از بازی رسیده باشد

به گزارش خبرنگار مدال، صادق ورمزیار، پیشکسوت باشگاه استقلال و بازیکن سال های دور تیم ملی درباره وضعیت نقل و انتقالات استقلال و  ...

پیشکسوت استقلال از نتیجه دیدار دوستانه تیم ملی مقابل فلسطین رضایت ندارد و امیدوار است که فارغ از نتیجه، سرمربی تیم ملی حداقل به اهداف فنی خود از بازی رسیده باشد

به گزارش خبرنگار مدال، صادق ورمزیار، پیشکسوت باشگاه استقلال و بازیکن سال های دور تیم ملی درباره وضعیت نقل و انتقالات استقلال و همچنین شرایط تیم ملی به خبرنگار مدال گفت: استقلال اکنون فقط برای بازی های آسیایی خود می تواند کمی نگران و مضطرب باشد اما بابت بازی های داخلی با آمدن داریوش شجاعیان، محسن کریمی و... به نظر می رسد که می تواند تیم کاملی داشته باشد. از نظر من باشگاه استقلال سکرت کار می کند. کسی خبر قطعی ندارد اما احتمال می دهم که مشغول مذاکره باشند و سیاستشان این باشد که در سکوت کار خود را پیش ببرند. چند روزی را تحمل کنیم و اخبار تکمیلی منتشر شود، بهتر می توانیم درباره عملکرد باشگاه صحبت کنیم. امیدوارم که این بار اخبار منتشر شده خوب باشد.

ورمزیار در ادامه گفت: سرور جپاروف یکی از بهترین بازیکنان آسیا است و لیدر خوبی در مرکز زمین است اما سروری که مانند سال گذشته سرحال و آماده باشد. به نظرم بازگشت او می تواند برای استقلال مفید باشد ضمن اینکه سال گذشته نیز نیمی از موفقیت های استقلال به دلیل درخشش جپاروف بود.

پیشکسوت استقلال درباره انتخاب شفر به عنوان سرمربی برتر ماه آبان و آذر در برنامه نود گفت: استقلال این چند وقت اخیر روند خوبی پیدا کرده بود و امیدوارم تعطیلات به روند خوب تیم ضربه نزند. در مجموع عملکرد استقلال در بازی های اخیر خود خوب بوده و طبیعی بود که آقای شفر کاندید مربی برتر ماه شود.

ورمزیار درباره دیدار دوستانه ایران و فلسطین اذعان داشت: به نظر بنده مساگی با فلسطین خیلی آمار خوبی نیست اما باید دید در ذهن آقای کی روش چه می گذرد. ما از تفکرات او بی اطلاع هستیم و نمی توانیم قاطعانه درباره تیم ملی نظر بدهیم اما چیزی که عیان است این است که نتیجه به هیچ عنوان رضایت بخش نبود. امیدوارم به اهداف و مباحث فنی که در ذهنش داشته است رسیده باشد اما در شرایطی که عراق، چین را می برد، تساوی ما مقابل فلسطین اتفاق خوبی نیست.

صادق ورمزیار اضافه کرد: همه ما برای قهرمانی ایران دعا می کنیم. رقبای خوبی مانند ژاپن، چین، کره، عربستان و استرالیا داریم و حتی ژاپن خیلی از بازیکنان مطرحش را نیاورده است و با بازیکنان جوانی که جایگزینشان کرده پای در میدان خواهد گذاشت. یکی از آن بازیکنان جوان، بازیکن برتر هفته لیگ جزیره شد و این جوانان برای ما خطرناک خواهند بود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره جدایی کی روش از تیم ملی در پایان جام ملتها نیز تصریح کرد: فکر می کنم آقای کی روش زحمتش را کشیده است. دیگر تا یک جایی می شود خواسته ها را رد و بدل کرد و در این چند سالی که آقای کی روش در ایران بوده اگر هر خروجی قرار بوده کسب کنیم، به دست آمده است.