ورمزیار:هنوز هیچ حکمی به دست من نرسیده است

مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت که با قدرت به کارش در این باشگاه ادامه خواهد داد و هنوز حکمی مبنی بر قطع همکاری از سوی باشگاه دریافت نکرده است ......

مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت که با قدرت به کارش در این باشگاه ادامه خواهد داد و هنوز حکمی مبنی بر قطع همکاری از سوی باشگاه دریافت نکرده است.

صادق ورمزیار، درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:

استقلال بازی را خیلی خوب شروع کرد، اما پس از مصدومیت داریوش شجاعیان بازی متعادل شد. ذوب‌آهن هم تیم خوبی است و در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی گرفته. با این حال، بردن ذوب‌آهن در اصفهان کار غیرممکنی نبود و می‌توانستند حریف را شکست دهند. بدشانسی و مصدومیت شجاعیان باعث شد که این فرصت از دست برود. پنالتی ذوب‌آهن، پنالتی نبود، چون دستی به توپ نزد. روزبه چشمی توپ را ندید و توپ به دستش خورد.

به گزارش تسنیم، وی در ادامه افزود:

می‌توانیم سه‌شنبه از یار دوازدهم به خوبی استفاده کرده و بازی را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم. هر چند شجاعیان نیست، اما بازیکنان به خاطر او باید این بازی را ببرند. مردم هم به خاطر شجاعیان به ورزشگاه بیایند تا با هم برای صعود تلاش کنیم. قطعاً با بازگشت تیام و اتحادی که بین بازیکنان وجود دارد، می‌توانیم ذوب‌آهن را شکست دهیم.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت این آکادمی خاطر نشان کرد:

آکادمی امسال پس از سال‌ها، بهترین دوران خود را پشت سر گذاشت. ما در رده زیر 13 سال تیم «کیا» را شکست داده و قهرمان شدیم. کیا تیمی است که به مسافرت‌های خارجی می‌رود و از نفرات خوبی تشکیل شده. در رده جوانان هم به فینال رسیدیم و امیدهای‌مان پنجم شدند. در واقع، آکادمی ما جزو پنج تیم برتر بود، در صورتی که در سال‌های گذشته این عناوین دست تیم‌هایی چون پیکان، مقاومت، کیا و ایرانمهر بود.

ورمزیار در مورد خبر کنار گذاشتنش از آکادمی باشگاه استقلال تصریح کرد:

ما با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم و هر موقع گفتند که نمی‌خواهیم، خداحافظی می‌کنیم. تا این لحظه هیچ صحبتی مبنی بر عدم همکاری با من نشده است و اتفاقاً گفته‌اند با قدرت به کارمان ادامه دهیم. ما تابع تصمیمات باشگاه هستیم و همان‌طور که با یک حکم به ما گفتند بیایید، با همان حکم هم می‌رویم.

وی تصریح کرد:

شش بازیکن به تیم بزرگسالان دادیم و ثابت کردیم که می‌توانیم بازیکن بدهیم. فردین رجبی، حسین حیدری و امیرحسین کارگر در تیم بزرگسالان حضور دارند و الان دیگر باب شده است که تیم بزرگسالان را هم تغذیه کنیم.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال