ورنر استراحت می‌خواهد تا برای چلسی گلزنی کند

اندی کول ستاره سابق چلسی می‌گوید فرانک لمپارد باید به تیمو ورنر مهاجم آلمانی این تیم استراحت بدهد تا او بار دیگر گلزنی برای تیمش را شروع کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ناکامی تیمو ورنر در گلزنی برای چلسی در مسابقات اخیر باعث شده این مهاجم آلمانی با انتقادهای زیادی مواجه شود. اندی کول مهاجم سابق چلسی می‌گوید تیمو ورنر به استراحت نیاز دارد و لمپارد سرمربی تیم باید مدتی به او استراحت بدهد تا ورنر بتواند بار دیگر گلزنی برای چلسی را آغاز کند.

چلسی امسال تابستان ورنر را با قرارداد ۶۴ میلیون دلاری از لایپزیش به خدمت گرفت و به گلزنی او امیدهای زیادی بسته بود. اما ورنر که در لایپزیش نام خود را به عنوان یکی از گلزن ترین مهاجمان اروپا مطرح کرده بود در استمفورد بریج به هیچ وجه نتوانسته چنین درخششی داشته باشد.

اندی کول مهاجم سابق چلسی در این باره گفت: " ورنر به نظرم وقتی از سمت چپ به محوطه جریمه حمله می‌کند خیلی خطرناک است. ورنر به نظر من فقط باید کمی روی قدرت تمام کنندگی‌اش کار کند. من اصلاً شک ندارم که تیمو برای چلسی یک بازیکن درجه یک خواهد بود. اما در حال حاضر فکر کنم او به استراحت نیاز دارد و لمپارد باید این فرصت را به او بدهد. به خصوص با توجه به اینکه گزینه های دیگری هم دارد".

بیشتر ببینید:

گلهای دیدنی چلسی مقابل ولورهمپتون

برترین گل های چلسی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا/ ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال