ورنر: به این دلیل پیشنهاد لیورپول را رد کردم

تیمو ورنر در مورد دلیل رد پیشنهاد لیورپول و انتخاب چلسی صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیمو ورنر مهاجم آلمانی پس از مدت‎ها گمانه زنی درباره آینده‎اش در نهایت با قراردادی به ارزش ۵۳ میلیون پوند به چلسی پیوست.

لیورپول در طول این مدت به عنوان مقصد نهایی  این بازیکن معرفی می‎شد اما چلسی موفق شد در نهایت بر رقیب خود غلبه کرده و این بازیکن را به خدمت بگیرد. بسیاری باور دارند که قیمت ورنر بود که باعث شد لیورپول از خرید او منصرف شود.

ورنر در مورد پیشنهاد لیورپول گفت:« در دنیای دیگر این اتفاق می‎توانست رخ دهد. اگر لیورپول تماس بگیرد، باید به آنها گوش داده و درباره پیشنهادشان فکر کنید. آنها یکی از بهترین تیم‌های دنیا با یک مربی فوق العاده هستند. دلیل پاسخ رد به لیورپول این نبود که آنها مشکل خاصی داشتند. در واقع حس کردم که چلسی سازگاری بیشتری با سبک بازی من دارد.»

چندی پیش آنتونیو رودیگر مدعی شد که در متقاعد کردن ورنر برای حضور در لندن نقش داشته است. ورنر در این رابطه گفت:« این که در یک باشگاه خارجی بازیکنی همزبان شما باشد، اهمیت بالایی دارد. وقتی در حال مذاکره با چلسی بودم، رودریگر اطلاعات خوبی در مورد باشگاه و اعضای این تیم و بازیکنان داد. او به خوبی فضای چلسی را برتیم تشریح کرد. روزهاب ابتدایی حضورم در چلسی هم وقتی صحبت های لمپارد را خوب متوجه نمی شدم، رودیگر برایم ترجمه می کرد.»

تگ ها


آنتونیو رودیگر تیمو ورنر چلسی لیورپول