ورنر: بچه‌ها گفته بودند گل می‌زنم

تیمو ورنر، مهاجم آلمانی چلسی، با زدن تک گل پیروزی‌بخش آبی ها برابر وستهام به چهارده بازی ناکامی از گلزنی در سطح ملی و باشگاهی پایان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیمو ورنر می گوید کالوم هادسون اودوی و تامی آبراهام، هم تیمی هایش در چلسی، پیش از آنکه تک گل چلسی در بازی با وستهام را به ثمر برساند، پیشبینی کرده بودند که او با گلزنی در این بازی به طلسم ناکامی های خود پایان خواهد داد.

مهاجم ملی پوش آلمانی در دقیقه ۴۳ بازی توانست ارسال بن چیلویل به دهانه دروازه را تبدیل به گل کند و در نهایت تک گل او یک پیروزی حیاتی را برای شاگردان توماس توخل به ارمغان آورد.

این نهمین گل ورنر برای چلسی در این فصل و در تمام رقابت ها بود، اما اولین گل او پس از پیروزی ۲-۰ برابر نیوکاسل در ماه فوریه محسوب می شد. ورنر گلزنی خود در این بازی را با اشاره به تامی آبراهام و هادسون اودوی روی نیمکت چلسی جشن گرفت.

ورنر پس از مسابقه گفت: "خیلی خوشحالم که این بازی را بردیم. برای ما در نبرد برای رسیدن به تاپ فور برد خیلی بزرگی بود. بهترین احساس پس از پیروزی در یک بازی این است که گل زده باشی. این برای من و بای تمام تیم بسیار مهم بود. برگشتن به فهرست گلزنان فوق العاده است."

ورنر درباره شادی پس از گل خود گفت: "کالوم هادسون اودوی به من گفت که امروز گل می زنم و ۳۰ ثانیه بعد هم تامی آبراهام پیش من آمد و گفت که امروز گل خواهم زد. به من گفتند که وقتی گل زدم به آنها اشاره کنم."

اوضاع در بازی برابر وستهام می توانست برای ورنر از این هم بهتر شود و در آغاز نیمه دوم می توانست گل بعدی را نیز وارد دروازه وستهام کند؛ پس از اینکه ضربه میسون مونت را دروازه بان حریف برگرداند، توپ درست در مسیر ورنر قرار گرفت اما او نتوانست توپ برگشتی را تبدیل به گل کند.

مهاجم جوان آبی ها اما چندان به خاطر از دست رفتن این موقعیت ناراحت نبود و افزود: "شانس دومی هم داشتم اما باید آرام آرام به گلزنی برگردم. یک گل کافی است. دو گل ممکن بود برای شروع کار زیادی باشد!"

ورنر در حالی به چلسی پیوست که انتظارات از او بسیار بالا بود. مهاجم آلمانی فصل قبل در چلسی در ۴۵ بازی ۳۴ گل به ثمر رسانده بود.

آمار فعلی او همراه با آبی ها ۱۱ گل در ۴۴ بازی است که نشان می دهد چه فصل ناامیدکننده ای را پشت سر گذاشته است. هر چند ورنر ۹ پاس گل هم داده است و در مجموع بیش از هر بازیکن دیگر آبی ها به شکل مستقیم در گلزنی نقش داشته است.

ورنر درباره نمایشی که تا اینجا برای چلسی داشته است اضافه کرد: "این فصل موضوع فقط اعتماد به نفس نیست، شانس هم شاید مهم بوده است. سال پیش توپ همیشه گل می شد، امسال اوضاع متفاوت است. من مطمئنم که در هفته ها و ماه های بعد، موقعیت هایی مثل شانس دومی که امروز داشتم هم تبدیل به گل خواهند شد."

بیشتر بخوانید:

فرانک لمپارد برای مربیگری در چلسی آماده نبود

قطعی؛ برگزاری بازی رئال-چلسی در نیمه نهایی

 

 

تگ ها


فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال