ورودیه ۵۰ میلیون تومانی برای شرکت در لیگ ۹۹ تنیس روی میز

فدراسیون تنیس روی میز ورودیه تیم‌های باشگاهی برای حضور در فصل جدید مسابقات باشگاهی لیگ برتر را با لحاظ کردن هزینه‌های برگزاری ۵۰ میلیون تومان تعیین کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم های باشگاهی تنیس روی میز همچون تیم های فعال در دیگر رشته ها برای حضور در مسابقات باشگاهی موظف به پرداخت مبلغی به عنوان ورودیه هستند. این مبلغ طبق آئین نامه‌ای که ویژه فصل جدید رقابت های لیگ برتر تدوین شده، ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

این در حالی است که سال گذشته ورودیه ۳۰ میلیون تومانی برای تیم های لیگ برتری تنیس روی میز تعیین شده بود. البته مسئولان این تیم ها علاوه بر این مبلغ باید رقمی معادل ۵ میلیون تومان بابت هزینه برگزاری مسابقات مانند پرداخت حق الزحمه داوران در هر مرحله مقدماتی و پلی آف هم به فدراسیون پرداخت می کردند.

فدراسیون تنیس روی میز اما ورودیه ۵۰ میلیون تومانی برای لیگ برتر امسال را با لحاظ کردن هزینه های برگزاری مسابقات مصوب کرده است.

طبق آئین نامه تدوین شده برای برگزاری فصل ۹۹ مسابقات باشگاهی تنیس روی میز، این فصل مسابقات از آبان ماه آغاز می شود. جلسه هماهنگی لیگ برتر هم قرار است سوم شهریورماه برگزار شود.

نامه حضور در این نشست هماهنگی و اعلام درخواست رسمی تیم ها برای اعلام آمادگی شرکت در لیگ برتر هفته گذشته برای هیات های استانی و باشگاه های فعال در تنیس روی میز ارسال شد.

بیشتر بخوانید:

نگران موقعیت تیم ملی تنیس روی میز در مسابقات قهرمانی جهان هستم

قارداشی: مسابقات قهرمانی جهان تنیس روی‌میز احتمالا لغو می‌شود

 

 

تگ ها


تنیس روی میز مسابقات قهرمانی کشور ورودیه مسابقات