ورود به پرداخت حقوق مربی احسان حدادی بدون امضای قرارداد

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوومیدانی صبح امروز با ریاست مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مجمع عمومی و سالیانه سال‌های ۹۷-۹۸ فدراسیون دوومیدانی ایران از ساعت ۱۰ صبح امروز با ریاست مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش برگزار شد.

این نخستین مجمع عمومی پس از انتخاب هاشم صیامی به عنوان رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی است.

عدم پرداخت مالیات کارمندان فدراسیون دوومیدانی و بحث پرداخت حقوق به مربی احسان حدادی از مهمترین مسایل مالی مطرح شده در مجمع عمومی بود.

طبق اعلام حسابرس قرارداد «مک ویلکینز» مربی حدادی به امضا نرسیده، اما این موضوع در هیات رئیسه فدراسیون تصویب شده و فدراسیون به این مربی حقوق پرداخت کرده است.

علی‌نژاد: استعداد زیاد است اما سهم مدال‌هایمان کم است

مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش در مجمع سالیانه این رشته گفت: تنوع و جذابیت دوومیدانی بر هیچکس پوشیده نیست و همه می‌دانیم که این رشته می‌تواند چه اهمیتی برای ورزش کشور داشته باشد.

وی افزود: در دوومیدانی سال‌های خوب و بدی را سپری کرده‌ایم که این فراز و نشیب‌ها گاهی نگران کننده است. این موضوع نشان می‌دهد که فعلاً به توسعه پایدار در این رشته نرسیده‌ایم و با دنیا فاصله داریم. امیدوارم با فعالیت‌های آقای صیامی در این چهار سال جمعیت دوومیدانی کشور بیشتر شود.

وی ادامه داد: دوومیدانی اگر در ورزش قهرمانی به جایگاه واقعی خود برسد می‌تواند در میادین بزرگ مثل بازی‌های آسیایی در سبد مدالی ما تاثیر زیادی داشته باشد. ما استعدادهای زیادی در کشور داریم اما سهم ایران از مدال‌ها در چنین میادینی بسیار اندک است. ان‌شاءالله دست به دست هم دوومیدانی را به روزهای خوبی برسانیم.

بیشتر بخوانید:

حدادی: من "بچه پررو"ی ورزش ایران هستم!

 

تگ ها


دوومیدانی احسان حدادی مهدی علی نژاد دو و میدانی