ورود خطرناک آقای «میم» به ساختمان باشگاه پرسپولیس!

یکی از واسطه‌های فوتبال ایران رفت و آمدهای زیادی در روزهای اخیر به ساختمان باشگاه پرسپولیس داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس پس از کسب چهارمین قهرمانی متوالی خود در رقابت های لیگ برتر به دیدار استقلال تهران در نیمه نهایی جام حذفی رفت تا سرخپوشان پایتخت با شکست در ضربات پنالتی به این جام نرسیده و خود را برای ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا که بصورت متمرکز از ۲۴ شهریورماه در کشور قطر برگزار می شود آماده کند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در حالی لیست خرید خود را در اختیار افشین پیروانی سرپرست این تیم و مسئولان باشگاه قرار داد که تنی چند از بازیکنان سابق خود در تراکتور و شهرخودرو نیز در آن حضور دارند.

لیست خرید بازیکنان پرسپولیس که قرار بود در سکوت کامل مورد بررسی قرار بگیرد خیلی زود در رسانه ها منتشر شد تا از خریدهای یحیی رونمایی شود.

پس از رسانه ای شدن اسامی بازیکنانی نظیر حامد لک، میلاد سرلک، سعید آقایی و ... یکی از دلالان سال های اخیر فوتبال ایران حضوری فعال در راهروهای باشگاه داشته است تا خود را به عنوان مدیر برنامه های بازیکنان جدید پرسپولیس معرفی کند.

آقای «میم» در حالی مدیر برنامه های چند بازیکن مدنظر یحیی شده است که عنوان داشته رابطه مناسبی نیز با کادرفنی سرخپوشان داشته و می تواند فرایند حضور آنها را با پیراهن سرخپوشان در ادامه رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا و فصل اینده لیگ برتر فراهم کند.

رفت و آمدهایی که می تواند به التهابات این روزهای باشگاه پرسپولیس که تلاش دارد در سکوت رسانه ای نقل و انتقالات خود را دنبال کند بیافزاید.

بیشتر بخوانید:

مربی پرتغالی حریف پرسپولیس اخراج شد

دو مدافع از لیست سرخ‌ها کنار گذاشته می‌شوند!

 

 

تگ ها


باشگاه پرسپولیس نقل و انتقالات لیگ برترفوتبال ایران فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال