ورود ستاره برزیلی رئال به فهرست بازی با اینتر

تست کرونای کاسیمیرو منفی شد و او هیچ مشکلی برای همراهی رئال برابر اینتر نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید در هفته های اخیر از لحاظ ابتلای بازیکنانش به کرونا خوش شانس نبوده است. پیش از بازی رفت با اینتر، ادر ملیتائو به کرونا مبتلا شد. قبل از بازی با والنسیا نوبت به کاسیمیرو و ادن هازارد رسید و لوکا یوویچ هم پس از بازگشت از اردوی تیم ملی صربستان، تست کرونایش مثبت شد و بازی با ویارئال را از دست داد.

از کرونایی های رئال، ادن هازارد تستش قبل از بازی با ویارئال منفی شد و در میدان نیز حضور پیدا کرد اما کاسیمیرو و میلیتائو از سوی لالیگا اجازه حضور در این بازی را پیدا نکردند در حالی که تست کرونای کاسیمیرو توسط تیم پزشکی رئال منفی اعلام شده بود.

رئال مادرید فردا در سن سیرو باید به مصاف اینتر برود و حضور کاسیمیرو و میلیتائو در این بازی حیاتی است. این دو دیروز تست دادند و در نهایت مشخص شد که کاسیمیرو مشکلی برای همراهی رئال ندارد ولی ادر میلیتائو همچنان شرایط حضور در میدان را ندارد.

به این ترتیب غایبان قطعی رئال برای بازی فردا فده والورده، لوکا یوویچ، کریم بنزما، ادر میلیتائو، آلوارو اودریوسولا و سرخیو راموس هستند و کاسیمیرو وارد فهرست نهایی شد. زیدان برای این بازی دو بازیکن تیم دوم باشگاه به نام های ویکتور شوست و هوگو دورو را دعوت کرده است.

فهرست رئال برای بازی با اینتر: تیبو کورتوا، لونین، آلتوبه، کارواخال، واران، ناچو، مارسلو، مندی، ویکتور شوست، کروس، مودریچ، کاسیمیرو، اودگارد، ایسکو، هازارد، آسنسیو، لوکاس، وینیسیوس، ماریانو، رودریگو و هوگو دورو.

بیشتر بخوانید:

پدیده برزیلی رئال مادرید به کرونا مبتلا شد

رئال مادرید بدون کریم بنزما برابر اینترمیلان

 

 

تگ ها


ادر میلیتائو کاسمیرو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال