ورود علی کریمی به ماجرای خرید جنجالی استقلال

علی کریمی سرمربی سابق سپیدرود رشت درباره بلبلی بازیکن مورد نظر استقلال صحبت کرد....

علی کریمی در واکنش به صحبت‌های رئیس هئیت گیلان گفت: بلبلی اواخر بازی سپیدرود و سپاهان در هفته هفدهم لیگ برتر بازی کرد.

به گزارش مدال، محمد بلبلی ستاره سپیدرود مورد توجه فولاد خوزستان، استقلال تهران  و تراکتور سازی تبریز قرار گرفته و ظاهرا با دو باشگاه اهوازی و تهرانی همزمان قرارداد امضا کرده است.

این بازیکن در شرایط قصد جدایی از سپیدرود را دارد که با تیم رشتی همچنان قرارداد دارد. باشگاه سپیدرود با مشکل مالکیتی دست و پنجه نرم می‌کند و این بازیکن تکنیکی نمی‌داند چگونه رضایت‌نامه‌ بگیرد.

در همین رابطه قربانعلی الماسخاله ریس هیئت فوتبال گیلان در بخشی از مصاحبه خود پیرامون بندی در قرارداد بلبلی که در صورت جدایی علی کریمی، این بازیکن هم می‌تواند قراردادش را فسخ کند گفته بود: «در حال حاضر، چون علی کریمی درسپیدرود نیست، اگر چنین بندی هم جود داشته باشد دیگر قابل قبول نیست. بلبلی پس از جدایی کریمی برای سپیدرود بازی کرد. بلبلی باید رضایتنامه و فسخ قرارداد بگیرد. در نتیجه قرارداد با باشگاه‌های فولاد، استقلال یا هر باشگاه دیگری خود به خود باطل است.»

علی کریمی سرمربی و مالک سابق سپیدرود به این صحبت‌های الماسخانه واکنش نشان داد؛ کریمی در مورد بلبلی گفت: «نمی دانم رییس هیئت فوتبال گیلان در زمان بازی های خارج از خانه تیم سپیدرود و داماش چه کارهایی دارند که فرصت تماشای بازی نماینده‌های گیلان در فوتبال را پیدا نمی‌کنند. بلبلی اواخر بازی سپیدرود با سپاهان که در هفته هفدهم لیگ برتر در اصفهان برگزار شد، به جای محمد غلامی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد.»

اخبار مرتبط:

مالک سپیدرود: بلبلی را به باشگاهی می‌دهیم که رقم بیشتری بپردازد

بیات: برای صدور رضایت نامه بلبلی ۸۰۰ میلیون می‌خواهیم

تگ ها


نقل و انتقالات سپیدرود علی کریمی الماسخانه استقلال نقل و انتقالات استقلال محمد بلبلی تراکتورسازی نقل وانتقالات تراکتورسازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال