ورود پرسپولیس به قطر با آرزوی موفقیت خلبان/ عکس با هتل لوکس

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در حالی وارد کشور قطر شده است که در هتل مشترک با حریف کره ای خود در فینال اقامت دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته وارد کشور قطر شد تا اردوی خود را قبل از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی برگزار کند. سرخپوشان در حالی وارد کشور قطر شدند که بیماری کرونا مانع از حضور تماشاگران ایرانی برای استقبال از این تیم در فرودگاه دوحه قطر شد.

تبریک خلبان به اعضای تیم پرسپولیس

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس با پرواز اختصاصی راهی کشور قطر شد. در مسیر پرواز تهران به دوحه، خلبان ایرانی میکروفن خود را روشن کرد و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را تبریک گفت. کادر پرواز نیز ویژه‌ترین پذیرایی را از پرسپولیسی‌ها داشتند تا دستورات غذایی پزشک پرسپولیس لحاظ شود.

پرسپولیس همچنان منتظر جواب کرونا

کاروان پرسپولیس بلافاصله پس از حضور در کشور قطر مورد تست کرونا قرار گرفت تا وضعیت سلامتی آنها در آستانه دیدار فینال مورد ارزیابی قرار بگیرد. مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر دریافت پاسخ این تست‌ها هستند. از قرار معلوم عصر امروز جواب آزمایش سرخپوشان در اختیار این باشگاه و مسئولان کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار می‌گیرد.

هتل لوکس با عکس‌های یادگاری خاص!

پرسپولیس در حالی ۶ روز قبل از برگزاری دیدار فینال راهی کشور قطر شد که این تیم در یکی از لوکس‌ترین هتل‌ها طبق قوانین کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اسکان پیدا کرده‌اند. این هتل محل اقامت شخصیت‌های مطرح دنیا و تیم‌های باشگاهی بزرگ دنیا بوده است که برای تعطیلات میان فصل خود به قطر سفر می‌کردند. همین موضوع باعث شد تا اعضای تیم فوتبال پرسپولیس عکس‌هایی را با یادگاری این افراد بگیرند.

پرسپولیس و رقیب کره‌ای در یک هتل

طبق قوانین AFC محل میزبانی دو تیم در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ باید یکجا باشد. از این رو کاروان پرسپولیس در یک طبقه از این هتل و اعضای تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی در طبقه‌ای دیگر حاضر هستند.

شرایط یکسان برای فینالیست‌ها

دو تیم پرسپولیس و اولسان هیوندای از شرایط کاملاً یکسان برای استفاده از امکانات هتل برخوردار هستند. سالن‌های بدنسازی، ماساژ و همایش به طور مساوی در اختیار دو باشگاه قرار گرفته است. همچنین وعده‌های غذایی صبحانه آنها نیز یکسان است و برای ناهار و شام غذاهایی که پزشکان تیم در نظر می‌گیرند با توجه به لیست موجود در رستوران سرو می‌شود.

بیشتر بخوانید:

زمان و مکان تمرین پرسپولیس مشخص شد

گزارش سایت کُره‌ای از پرسپولیس و خوشحالی بابت غیبت آل‌کثیر

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال