ورود پپ به قضیه کین؛ تاتنهام کوتاه می آید؟

پپ گواردیولا سرمربی سیتی قصد دارد هر طور شده با جذب هری کین، خط حمله تیمش را تقویت کند....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد دوران حضور هری کین در تاتنهام رو به اتمام است. فابریزیتو رومانو خبرنگار ایتالیایی اخیرا اعلام کرد که باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد رسمی خود به ارزش ۱۰۰ میلیون پوند به علاوه انتقال یک بازیکن به اسپرز را برای جذب هری کین به تاتنهام ارائه کرده است. پاسخ اولیه دنیل لوی مالک باشگاه تاتنهام منفی بوده و او تمایلی به فروش بهترین گلزن تیم خود ندارد.

کین البته مذاکره و انتخاب تیم را تکذیب و آن را به بعد از یورو موکول کرده است.

با پایان یافتن یورو ۲۰۲۰ و نایب قهرمانی انگلیس، کین راهی تعطیلات تابستانی شده و در انتظار روشن شدن وضعیت آینده اش است. او در یک مصاحبه گفته بود که انتخاب نونو اسپیریتو به عنوان سرمربی جدید تاتنهام می تواند انگیزه ها در باشگاه را تغییر دهد و مشتاق صحبت با اوست.

پپ گواردیولا سرمربی سیتی نیز گفته بود که جذب هری کین با مبلغی که تاتنهام می خواهد غیرممکن است اما امروز نشریه اتلتیک گزارش داد که پپ از سران سیتی خواسته تا رقم پیشنهادی را به ۱۲۰ میلیون یورو افزایش دهند تا بلکه تاتنهام راضی به واگذاری کین شود.

گران ترین خرید تاریخ سیتی کوین دی بروینه است که سال ۲۰۱۵ با ۷۶ میلیون یورو از ولفسبورگ جذب شد ولی کین می تواند این رکورد را در اختیار خود بگیرد و گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر انگلیس نیز بشود.

تگ ها


کوین دی بروین پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال