ورود کرمانشاهی به فدراسیون همراه با نماینده پاکدشت

رضا کرمانشاهی که نسبت به گرفتن قضاوت دربی اعتراض شدیدی دارد و خودش را محق این موضوع می داند، برای صحبت با مسئولان فدراسیون به همراه نماینده مردم پاکدشت به خیابان سئول رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طی روزهای اخیر از رضا کرمانشاهی در محافل مختلف به عنوان قاضی دربی ۹۳ شهرآورد تهران نام برده می‌شد ولی روز گذشته به یکباره نام محمدرضا زاهدی فر به عنوان قاضی این مسابقه انتخاب شد؛ انتخابی که چند ساعت بعد دستخوش تغییر و تحول شد و اینبار پیام حیدری به عنوان داور دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس انتخاب شد.


در مورد عدم انتخاب کرمانشاهی که یکی از گزینه های کمیته داوران فدراسیون فوتبال بود، حرف های زیادی مطرح شده ولی علیپور رئیس کمیته صیانت از سلامت فوتبال، که با انتشار اطلاعیه ای عدم قضاوت این داور را در دربی به عهده گرفته بود، صیانت از سلامت خود کرمانشاهی را دلیل این تصمیم در گفتگویی رادیویی اعلام کرد.


کرمانشاهی اما بی توجه به این صحبت‌ها، دقایقی با همراهی نماینده مردم پاکدشت برای احقاق حقوق خود که به نظر او پایمال شده، وارد ساختمان فدراسیون فوتبال شد تا احتمالا توضیحات مسئولان را در مورد دلیل انتخاب نشدنش بپرسد.


البته روز گذشته کرمانشاهی مسئولان فوتبال را تهدید به برپایی یک نشست خبری و افشاگری علیه آنها کرده بود که به نظر می رسد از انجام این امر صرف نظر کرده است.

بیشتر ببینید:

ورود کرمانشاهی به فدراسیون فوتبال به‌همراه نماینده پاکدشت/ ویدیو

تگ ها


کمیته داوران رضا کرمانشاهی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال