ورونا ۲ اینتر 2؛ ناکامی نرآتزوری ادامه دارد

اینتر در دیداری خارج از خانه مقابل ورونا با تساوی ۲-۲ متوقف شد و فرصت صعود به رتبه چهارم جدول را از دست داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شاگردان آنتونیو کونته در این دیدار خیلی زود از حریف عقب افتادند اما با زدن دو گل در نیمه دوم، در آستانه کسب سه امتیاز این بازی قرار گرفتند اما در نهایت در دقایق پایانی بازی، گل تساوی را دریافت کردند و به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۲ به گل رسیدند. لازوویچ که با پاس دی مارکو در سمت راست محوطه جریمه اینتر صاحب موقعیت شده بود، بعد از پشت سر گذاشتن اشکرینیار، با ضربه ای دیدنی، دروازه هاندانوویچ را باز کرد.

بعد از این گل اینتری ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند اما در دقیقه ۱۹، این ورونا بود که می توانست به گل دوم برسد اما ضربه ولوسو به تیر دروازه اینتر برخورد کرد.

فشار حملات میزبان ادامه داشت و این تیم صاحب دو موقعیت خوب دیگر هم شد اما نتوانست از آنها استفاده کند. در نهایت در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با برتری ۱-۰ ورونا به پایان رسید.

نیمه دوم را اینتر بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل تساوی رسید. ابتدا این لوکاکو بود که روی پاس والرو صاحب موقعیت شد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد. اما توپ برگشتی به کاندروا رسید و او هم با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه ورونا فرستاد.

فشار حملات اینتر ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه ۵۵ به گل دوم دست پیدا کرد. این بار هم روی یک حمله سریع تیمی بود که ارسال کاندروا به دی مارکو برخورد کرد و با تغییر جهت، به یک گل به خودی تبدیل شد.

در ادامه باز هم این اینتری ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۸۲، چیزی نمانده بود که لائوتارو مارتینس اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او را سیلوستری دفع کرد.

در مقابل این ورونا بود که در دقیقه ۸۶ به گل تساوی رسید. روی حرکت خوب امیر رحمانی و پاس در عرض او، این میگل ولوسو بود که با یک شوت دقیق، کار را به تساوی کشید.

تلاش اینتری ها برای رسیدن به گل سوم در دقایق پایانی ثمری نداشت و بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.  

بیشتر بخوانید:
دخیا: اشمایکل، ببخش که رکوردت را شکستم!
چیلاورت: مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
بلندپروازی خریدار مارسی: رونالدو و زیدان را می‌خرم! 

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان نراتزوری اینتر اینتر میلان هلاس ورونا هلاس ورونا-اینتر میلان سری آ فوتبال