ورونا ۰ - ۱ میلان؛ پیروزی دشوار روسونری با پنالتی پیونتک

میلان موفق شد در دیداری دشوار با تک گل کریشتوف پیونتک مقابل ورونای تازه‌وارد به سری‌آ، به پیروزی دست پیدا کند...

میلان موفق شد در دیداری دشوار با تک گل کریشتوف پیونتک مقابل ورونای تازه‌وارد به سری‌آ، به پیروزی دست پیدا کند

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته سوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، ورونا در ورزشگاه مارک آنتونیو بنتگودی میزبان میلان بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۰ روسونری به پایان رسید.

میلان در حالی که در دو هفته ابتدایی یک پیروزی و یک شکست به دست آورده بود، آمده بود تا با کسب ۳ امتیاز این بازی به وضعیت خود در جدول سر و سامان دهد. میزبان در دقیقه ۲۱ با اخراج ماریوژ استپینسکی ۱۰ نفره شد تا میلان به هدفش نزدیک‌تر شود. اما تلاش‌های روسونری برای رسیدن به گل در نیمه اول نتیجه نداشت و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

فشارهای میلان در نیمه دوم افزایش یافت و در دقیقه ۶۷، خطای مانیانلو روی متئو ماساکیو توسط VAR بازبینی شد تا کریشتوف پیونتک، پنالتی به دست آمده را تبدیل به گل اول میهمان کند. میلان در ادامه بازی را مقابل تیم ۱۰ نفره ورونا مدیریت کرد و باوجود اخراج داویده کالابریا در دقیقه ۹۴، موفق شد هر سه امتیاز این بازی را به دست آورده و با ۶ امتیاز به رده هفتم جدول سری‌آ صعود کند.

اخبار مرتبط:

نقش جدید لوکاس پاکتا در میلان

ورونا ۰ - ۱ میلان؛ پیروزی دشوار روسونری با پنالتی پیونتک

تگ ها


هفته سوم سری‌آ ستاره لهستانی مارکو جامپائولو روسونری فوتبال جهان Krzysztof Piątek آث میلان هلاس ورونا هلاس ورونا-آث میلان سری آ فوتبال