وریا با استقلال به مشهد می رود

پزشک تیم استقلال اعلام کرد که التهاب پای کاپیتان استقلالی ها کاهش پیدا کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، وریا غفوری کاپیتان استقلالی ها چند روز پیش و در تمرینات این تیم دچار مصدومیت شد. آسیب دیدگی غفوری باعث بروز شایعات عجیبی در فضای مجازی شد و حتی رسانه ای از غیبت غفوری تا پایان نیم فصل خبر داده بود.


با بروز این شایعات، دکتر سیاهپوش پزشک این تیم  اعلام کرد کاپیتان آبی پوشان مصدوم نیست اما به دلیل وجود یک کیست در ناحیه مینیسک با درد مواجه است که با انجام اقدامات درمانی به زودی به میادین باز خواهد گشت.


غفوری دیدار با صنعت نفت را از دست داد ولی جانشین او سیداحمد موسوی به خوبی جای خالی او را پر کرد. با این وجود نگرانی ها بابت زمان بازگشت غفوری دوباره نزد هواداران این تیم آغاز شد تا اینکه امروز پزشک آبی پوشان از بازگشت کاپیتان استقلال خبر داد.


با اعلام دکتر سیاهپوش، بعد از معاینات انجام شده مشخص شد که التهاب موجود در زانوی وریا غفوری کاهش پیدا کرده و از فردا این بازیکن در تمرینات گروهی شرکت می‌کند و تیم را در سفر به مشهد همراهی خواهد کرد.


شهرخودرو و استقلال روز یکشنبه و در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر، از ساعت ۱۵:۴۵ در مشهد به مصاف هم خواهند رفت. استقلال در رده سوم و شهرخودرو نیز در رده هفتم جدول لیگ برتر حضور دارند.

تگ ها


استقلال تهران وریا غفوری