وریا و فرصت طلایی برای اثبات

به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، وریا غفوری بازیکنی است که هفته های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده است و شاید به همین دلیل هم باشد که شایعاتی در مورد جدایی او در پایان فصل به وجود آمده است ......

به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، وریا غفوری بازیکنی است که هفته های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده است و شاید به همین دلیل هم باشد که شایعاتی در مورد جدایی او در پایان فصل به وجود آمده است ...

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، وریا غفوری بازیکنی است که هفته های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده است و شاید به همین دلیل هم باشد که شایعاتی در مورد جدایی او در پایان فصل به وجود آمده است. با این حال غفوری هر زمان که در ترکیب استقلال به میدان رفته است آنقدر خوب کار کرده است که عملکردش باعث تحسین علیرضا منصوریان شده است.

اگر اتفاق خاصی نیفتد، غفوری امشب در ترکیب ثابت استقلال به میدان خواهد رفت و این فرصت طلایی را دارد که ثابت کند اعتماد منصوریان و البته حضورش در تمام اردوهای تیم ملی بی دلیل نبوده است.

غفوری در بازی امشب برابر العین ماموریت سختی دارد و باید در سمت راست خط دفاعی جلوی نفوذهای خالد عبدالرحمن و سایر بازیکنان سرعتی العین را بگیرد تا استقلال به صعود به جمع 8 تیم برتر آسیا امیدوار شود.