وزارت بهداشت پاسخ فوتسالی‌ها را نداد/ لیگ فوتسال برگزار می‌شود؟

با نزدیک شدن به مهلت پایانی تعیین تکلیف لیگ برتر فوتسال هنوز مجوزی از سوی وزارت بهداشت برای برگزاری این رقابت‌ها صادر نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، فوتسال یکی از رشته‌های ورزشی است که به دلیل وضعیت کرونایی در بلاتکلیفی عجیبی به سر می‌برد. تیم‌های مختلف از چند ماه پیش و به امید شروع مسابقات از آبان، تمرینات خود را آغاز کردند ولی همچنان خبری از شروع لیگ برتر فوتسال نیست.

در آخرین جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال مقرر شد با هماهنگی وزارت ورزش، تا روز پنج آذر موافقت وزارت بهداشت و مجوز شروع لیگ برتر فوتسال گرفته شود ولی وزارت بهداشت هنوز پاسخی به درخواست فوتسالی‌ها نداده و همه چیز در ابهام قرار دارد.

داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است لیگ برتر برگزار نشود؟ گفت: هنوز مجوزی صادر نشده است. هفته گذشته و بعد از جلسه سازمان لیگ فوتسال، آقای علی نژاد معاون وزیر ورزش نامه‌ای را برای وزارت بهداشت ارسال کرد تا بتوانیم موافقت لازم برای شروع لیگ برتر فوتسال را بگیریم.

پرهیزکار ادامه داد: ظاهراً چند معاون وزارت بهداشت استعفا کرده‌اند و مشکلاتی وجود دارد. برای همین پاسخی به نامه ما داده نشد و همه چیز به امروز یا فردا موکول شده است.

رئیس کمیته فوتسال با بیان اینکه نامه درخواست مجوز برای شروع لیگ چند روزی است به وزارت بهداشت ارسال شده، گفت: اگر قرار است لیگ برتر فوتسال برگزار نشود، باید دلیل منطقی و فنی بیاورند. مثلاً بگویند سایر رشته‌های ورزشی به این دلیل برگزار می‌شود ولی فوتسال نمی‌تواند لیگ خود را برگزار کند. روز پنج آذر آخرین زمان تعیین شده برای تعیین تکلیف لیگ برتر فوتسال است و ما هم منتظر پاسخ وزارت بهداشت هستیم.

بیشتر بخوانید:

اتفاقات عجیب در تیم قهرمان لیگ فوتسال/ سرمربی محروم قرارداد بست!

برد پر گل بنفیکا در روز گلزنی حسین طیبی

 

 

تگ ها


لیگ برتر فوتسال فوتسال کمیته فوتسال ویروس کرونا