وزارت ورزش جلوی پرداخت پول به باشگاه صنعت نفت را گرفت

رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: به خاطر اتفاقاتی که در پرونده دراگان اسکوچیچ رخ داد، وزارت ورزش دستور داد ۵۰ درصد از پول فصل گذشته ما پرداخت نشود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، حسن نصراصفهانی رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان درباره وضعیت این باشگاه و بلاتکلیفی مدیریتی گفت: بنده از مسئولان خواستم دیگر در هیات مدیره نباشم. از سال ۱۳۹۳ در باشگاه صنعت حضور داشتم و دوره کاری من سال قبل هم تمام شده بود. اما دوستان خواهش کردند و یک سال دیگر در نفت ماندم. امسال هم قبل از اتمام فصل، استعفای کتبی دادم که مورد قبول واقع نشد.

وی افزود: سال بسیار سختی را در صنعت نفت پشت سر گذاشتیم. نامهربانی های زیادی شد و خیلی ما را اذیت کردند. وزیر نفت پولی را به باشگاه صنعت نفت تخصیص داده بود و با تمام تلاشی که داشتیم، فقط توانستیم ۵۰ درصد این مبلغ را با کمک استاندار بگیریم. ۵۰ درصد دیگر از سوی زیر مجموعه وزارت ورزش و جوانان یعنی اداره کل ورزش خوزستان با دستور وزارتخانه پرداخت نشد.

رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه صنعت نفت یادآور شد: این دستور به خاطر اتفاقاتی بود که در پرونده شکایت باشگاه نفت از دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی صورت گرفت. آقایان شفاف به من گفتند اگر شکایت خود را پس نگیرید، نمی گذاریم پولتان را بگیرید. ما سکوت کردیم ولی یک روز درباره تمام این مسائل صحبت می کنم.

نصراصفهانی خاطرنشان کرد: نمی گویم عامدانه ولی باتوجه به اتفاقاتی که برای صنعت نفت رقم زدند، نگذاشتند امسال سهمیه آسیا بگیریم. 

بیشتر بخوانید:

توافق مهاجم ملی‌پوش امید با فولاد

ساکی در دو راهی اهواز یا تبریز

 

 

تگ ها


تیم صنعت نفت آبادان وزارت ورزش و جوانان حسن نصر اصفهانی نفت آبادان لیگ برتر فوتبال ایران فیفا فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ لیگ برتر خلیج فارس فوتبال