وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان جهان؛ دهمی داوودی در دو ضرب

در ادامه رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان جهان در تایلند، وزنه برداران فوق سنگین کشورمان، موفق به کسب مدال نشدند....

در ادامه رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان جهان در تایلند، وزنه برداران فوق سنگین کشورمان، موفق به کسب مدال نشدند.

به گزارش مدال، در ادامه رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان جهان و در روز پایانی مسابقات که در تایلند در حال برگزاری است، ظهر امروز مسابقات دسته فوق سنگین مردان در گروه A برگزار شد که علی داوودی و محسن دادرس نمایندگان ایران در این دسته با 8 وزنه بردار از کشورهای بلاروس، برزیل، ارمنستان (2 وزنه بردار)، گرجستان، ترکمنستان، تایوان و الجزایر به رقابت پرداختند.

 

حرکت دوضرب

دادرس در اولین و دومین حرکت دوضرب موفق به مهار وزنه 225کیلوگرمی نشد، وی در دومین تلاش نیز وزنه 217 کیلوگرمی را بالای سر برد. دهدار در سومین تلاش هم موفق به مهار وزنه 230 کیلوگرمی نشد تا از کسب مدال و امتیاز در حرکت دوضرب و مجموع باز بماند.

داوودی دیگر نماینده کشورمان در این دسته در نخستین حرکت وزنه 230کیلوگرمی را بالای سر برد، اما در دومین حرکت موفق به مهار وزنه 244 کیلوگرمی نشد. داوودی در سومین و آخرین تلاشش نیز در مهار وزنه 244 کیلوگرمی ناکام بود تا با همان وزنه 230 و مجموع 420 کیلوگرم در رده دوازدهم دوضرب و دهمی مجموع قرار گیرد.

اخبار مرتبط:

وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان جهان؛ در تک‌ضرب داوودی هفتم شد

تگ ها


تیم ملی وزنه برداری ایران مسابقات جهانی وزنه برداری وزنه برداری قهرمانی جهان محسن دادرس علی داوودی وزنه‌برداری