وزن‌کشی رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد برگزار شد

به گزارش مدال به نقل از فارس، مراسم وزن کشی مسابقات روز نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکرین، ظهر امروز (به وقت ایران) برگزار شد ......

به گزارش مدال به نقل از فارس، مراسم وزن کشی مسابقات روز نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکرین، ظهر امروز (به وقت ایران) برگزار شد.
رقابت های بین المللی دیمیتری کرکین روزهای 8 و 9 مهرماه و با حضور 19 کشور دنیا از جمله کشورهای ایران، روسیه، آذربایجان، گرجستان، ترکیه، هندوستان، ارمنستان، قزاقستان، ازبکستان، مجارستان، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، مولادوی، بلغارستان، قرقیزستان، رومانی، لیتوانی و استونی در شهر یاکوتسک کشور روسیه برگزار می شود.
مراسم وزن کشی چهار وزن نخست این رقابت ها ظهر امروز برگزار شد که سه نماینده ایران در وزن 65 کیلوگرم به روی باسکول رفتند.
در وزن 65 کیلوگرم که 30 نفر حضور دارند، مرتضی قیاسی در دور اول به مصاف کشتی گیری از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران هند قزاقستان دیدار می کند. یونس امامی در دور نخست به مصاف نماینده کشور ژاپن می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان نمایندگان کشورهای روسیه و مولداوی روبرو می شود. مهران نصیری نیز در دور اول با کشتی گیری از روسیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر وی، در دور بعد با نماینده روسیه کشتی می گیرد.
بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات اوزان 57، 65، 74 و 97 کیلوگرم فردا (شنبه) و مسابقات اوزان 61، 70، 86 و 125 کیلوگرم روز یکشنبه برگزار خواهد شد.
این رقابت ها از ساعت 10 صبح به وقت یاکوتسک و 4:30 بامداد به وقت ایران آغاز می شود.
در روز دوم این مسابقات اسماعیل محمودی و کامران قاسم پور در وزن 86 کیلوگرم و امیررضا امیری در وزن 125 کیلوگرم به میدان می روند.
مصطفی میرعمادیان بعنوان مربی ارشد و محمدحسین سید النگی و فرزاد غیبی بعنوان مربی کار هدایت کشتی گیران را بر عهده دارند.
 

تگ ها


اخبار روز کشتی