وزیری: انگیزه زیادی برای کسب سهمیه المپیک دارم

کماندار کشورمان گفت: هدف اصلی من و سایر کمانداران در مرحله اول کسب سهمیه تیمی است و برای آن امید و انگیره زیادی داریم....

 به گزارش "ورزش سه" به نقل از خبرنگار تسنیم ، میلاد وزیری درباره لیگ تیراندازی با کمان اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا لیگ منظم و باکیفیت بود و تأثیر زیادی روی عملکرد ملی‌پوشان برای کسب سهمیه تیمی در فرانسه خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: هدف اصلی من و سایر کمانداران در مرحله اول کسب سهمیه تیمی است و برای آن امید و انگیره زیادی داریم. فدراسیون، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک کمک زیادی انجام می‌دهند تا بتوانیم اول سهمیه تیمی را کسب کنیم و بعد از آن  در المپیک عملکرد خوبی داشته باشیم.

کماندار کشورمان در مورد احداث خوابگاه برای ملی‌پوشان این رشته ورزشی هم گفت: بزرگترین مشکلی که در سال‌های قبل داشتیم نبود خوابگاه بود و مجبور بودیم در شهرهای مختلف اردو بزنیم، ولی با تأسیس خوابگاه این مشکل بر طرف شد و این نقطه عطفی برای رئیس فدراسیون است که به وعده‌های که داده بود، عمل کرد.

وزیری راجع به تمرینات و آمادگی کمانداران گفت: شرایط ما خوب است. روند کارمان به این صورت است که در زمستان بدنسازی  انجام می‌شود و اُفت رکورد در این فصل قابل توجیه است. براساس برنامه فروردین روند رو به رشد ما محسوس خواهد بود.

وی درباره شانس کسب سهمیه تیمی برای المپیک توکیو در مسابقات فرانسه تصریح کرد: این تیم‌ پتانسیل بالایی دارد و بچه‌ها باید خود را باور کنند. با توجه به تجربه‌ای که دارم و سیستمی که می‌بینم تیم ما این پتانسیل را دارد تا با عنوان اولی سهمیه تیمی بگیرد. بیشتر از انگیزه برای المپیک، برای کسب سهمیه تیمی انگیزه دارم و امیدوارم این امر محقق شود.

تگ ها


تیر اندازی