شکایت بنگستون از پرسپولیس به فیفا/بسته خبری مدال

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی....

به گزارش مدال، بسته خبری دوشنبه ۲۰ خرداد را درادامه می خوانید.

استقلال
_با اعلام رئیس هیئت مدیره استقلال از «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات دعوت شده است تا در روز اول تمرینات استقلال برای شروع فصل جدید حضور پیدا کند. وزیر قطعا به تمرین سرخ ها هم خواهد رفت.

_باشگاه استقلال برای پرداخت طلب ۴۰۰ هزار دلاری پروپیچ بازیکن سابق این تیم ۳۰ روز فرصت دارد. ۴۰۰ هزار دلاری که حدود ۶ میلیارد تومان می‌شود/در صورتی که استقلالی‌ها موفق نشوند بدهی پروپیچ را تا ۳۰ روز آینده به وی پرداخت کنند این باشگاه با جریمه سنگین از سوی فیفا یا حتی کسر امتیاز روبرو شوند.

_باشگاه استقلال در کانال رسمی تلگرامی‌اش با انتشار پستی به فرهاد مجیدی برای سرمربی‌گری‌اش در تیم‌ملی امید تبریک گفت و برای او آرزوی موفقیت کرد.

_باشگاه استقلال فردا بخشی از مطالبات خود را دریافت می‌کند و قرار است با این پول بخشی از طلب کادر فنی و بازیکنان پرداخت شود/با پرداخت این مطالبات به نظر می‌رسد نقل و انتقالات استقلال جدی‌تر دنبال شود.

_سعادتمند رییس هیات مدیره استقلال: هدف گذاری استقلال قهرمانی در لیگ نوزدهم است/استقلال نگران شرایط تیم نباشند و خادمان آنها نهایت تلاش خود را به کار بسته‌اند تا بتوانند شادی را برایشان به ارمغان آورند.

 

پرسپولیس
_برانکو قبل از ترک ایران در جلسه‌ای که با عرب داشت از او خواست تا در صورت بازگشتش به ایران کلیه بازیکنان حفظ شوند و کسی در لیست مازاد او نیست.

_باشگاه پرسپولیس برخلاف قول و قرارها طلب بنگستون را پرداخت نکرد تا این بازیکن دوباره از پرسپولیس به فیفا شکایت کند.

_شایان مصلح: مثل همه بازیکنان و مربیان ها انقدر طلب داریم که باید اول وضع انها مشخص شود/ مثل همه پیشنهاد دارم اما برای من اولویت اول و آخر در ایران پرسپولیس است.


سایر تیم ها
_فرهاد صنیعی‌فر، مالک باشگاه نساجی قائمشهر اعلام کرد که وضعیت این باشگاه برای فصل آینده تا ۴۸ ساعت دیگر مشخص خواهد شد.

_با قطعی شدن جدایی دانیال اسماعیلی فر مسئولین تراکتور درصدد به خدمت گرفتن وریا غفوری و رامین رضاییان هستند.

_باشگاه سپاهان: باشگاه تصمیم گرفته که کسی در بازار نقل‌وانتقالات صحبتی نکند تا تیم در آرامش به کار خود ادامه دهد. با هر بازیکنی که قرارداد ببندیم از طریق باشگاه اعلام می‌کنیم.

 

تیم ملی و لژیونرها
_سایت kleagueunited کره: شروع ویلموتس خوب بود، انتظار بیشتر از ایران و کره/مارک ویلموتس شروع خوبی را با ایران تجربه کرد و در اولین بازی این مربی، ایران با نتیجه 5 بر صفر سوریه را شکست داد و مهدی طارمی هت‌تریک کرد.

 

منهای فوتبال

_کاپیتان تیم ملی والیبال درصدر/سعید معروف در صدر برترین پاسورها، محمد موسوی دومین مدافع برتر، عبادی و حضرت پور در رده چهارم و پنجم دریافت کننده ها و امیر غفور نیز به عنوان چهارمین بازیکن امتیاز آور مسابقات تا پایان هفته دوم هستند.

تگ ها


بسته خبری بسته خبری مدال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال