وزیر در آستانه یک تصمیم عجیب برای پرسپولیس

۴۸ ساعت پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، به نظر می‌رسد وزیر تصمیم نهایی خود را برای مدیرعامل پرسپولیس گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که پس از پایان دوره ۹۰ روزه سرپرستی مجید صدری، همه در انتظار معرفی مدیرعامل پرسپولیس بودند، حالا شنیده‌ها حاکی از اخبار نگران کننده برای هواداران این تیم دارد.

پیش از این هیئت مدیره پرسپولیس در نامه رسمی به سجادی وزیر ورزش، صدری را به عنوان مدیرعامل معرفی کردند اما سجادی اعلام کرد که این تصمیم منوط به انتخاب مجمع خواهد بود؛ مجمع متشکل از وزیر دادگستری، اقتصاد و ورزش. هرچند که پس از آن مدیرعامل سابق ذوب آهن در مصاحبه‌ای اعلام کرد که انتخاب مدیرعامل، جزو حیطه اختیارات هیئت مدیره است.

مجید صدری که از همراه اول به پرسپولیس آمد، در این مدت برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون و ماریو بودیمیر رقمی نزدیک به ۱.۵ میلیون دلار را تامین کرد و همچنین با امضای قرارداد کارگزاری ۳۳۰ میلیاردی، رکوردشکنی داشت اما با این حال شنیده‌ها حاکی از پایان کار او در پرسپولیس و مطرح شدن اسامی عجیب برای هیئت مدیره و مدیرعاملی پرسپولیس دارد.

گفته می‌شود که تا ساعات آینده با جلسه مجمع و انتخاب اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل پرسپولیس معرفی خواهد شد و در این بین اسامی مطرح شده، گزینه‌هایی عجیب محسوب می‌شوند.

باشگاه پرسپولیس دو روز پیش پنجره نقل و انتقالاتی اش باز شد و روز گذشته نیز مجید صدری برنامه‌های خود را در یک نشست خبری مطرح کرد.

باید دید سرانجام حمیدرضا سجادی چه انتخابی را برای پرسپولیس انجام می‌دهد.

تگ ها


پرسپولیس تهران رضا درویش مجید صدری فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال