وزیر ورزش دست به کار شد؛ مذاکره برای بازگشت استراماچونی

پس از حواشی فراوان پیرامون فسخ قرارداد استراماچونی با باشگاه استقلال، مازیار ناظمی از پیگیری‌های وزارت ورزش و جوانان برای بازگشت مربی ایتالیایی خبر داد...

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مازیار ناظمی مدیر کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به پیگیری‌های مستمر مسعود سلطانی‌فر برای حل مشکلات سرمربی ایتالیایی تیم استقلال اظهار داشت: آقای وزیر از شب گذشته تماس‌های متعددی با مسئولان  وزارت خارجه از جمله دکتر عراقچی و همینطور سفیر ایتالیا در ایران داشته است و امیدواریم به‌زودی با پیگیری آقای جوزپه پرونه سفیر ایتالیا از بازگشت استراماچونی و ادامه تعهدات او و همراهی با تیم استقلال تهران خبرهای خوبی بشنویم. 

ناظمی افزود: رضایت هواداران و ادامه روند موفقیت استقلال دغدغه خاطر و سرمایه مدیریتی وزارتخانه است. از همان لحظه اعلام خبر جدایی استراماچونی وزیر ورزش و جوانان از مدیرعامل و هیئت مدیره خواست به سرعت برای رفع این مشکل و استمرار فعالیت سرمربی ایتالیایی اقدام کنند.
 سخنگوی وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: با پیگیری و دستورات وزیر ورزش و جوانان با رفع موانع تحمیلی ناشی از تحریم‌ها، حقوق معوقه سرمربی ایتالیایی تیم استقلال از مسیر سیستم بانکی کشور به سرعت در اختیار وی قرار می‌گیرد. 
ناظمی درباره شایعه استعفای مدیرعامل استقلال تهران گفت: فعلا حفظ آرامش هواداران و تیم استقلال و بازگشت آقای استراماچونی در اولویت اول است و در این مورد بعدا اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

جواد زرینچه استعفا داد

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی امیر حسین فتحی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان مازیار ناظمی مدیرـــروابط‌ـــ‌عمومی‌ـــوزارت‌ـــورزش لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال