وزیر ورزش: سفرم به قطر قطعی نیست/ حمایت همیشگی از کشتی

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه فینال لیگ برتر کشتی آزاد از عدم قطعیت سفرش به قطر برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا خبر داد....

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود سلطانی فر عصر امروز با حضور در سالن برگزاری فینال لیگ برتر کشتی آزاد در جمع خبرنگاران، گفت: مسئولان فدراسیون کشتی علی رغم محدودیت‌ها و شیوع کرونا با تلاش خیلی زیاد توانستند لیگ‌های کشتی آزاد و فرنگی را با کیفیت بالا و رعایت دقیق مسائل بهداشتی برگزار کنند که جا دارد از تمامی آنها و مسئولان تیم‌ها و کشتی گیران تشکر می‌کنم.

وزیر ورزش افزود: خوشبختانه توانستیم خیلی از لیگ‌هایمان را با وجود این شرایط برگزار کنیم. قطعاً برگزاری لیگ کشتی نیز به اماده سازی برای المپیک کمک زیادی می‌کند و باعث امادگی بیشتر کشتی گیران خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش سطح کیفی مسابقات لیگ کشتی گفت: بچه‌ها نسبت به ۳، ۴ ماه پیش خیلی بهتر کشتی می‌گیرند، هرچند با شرایط آرمانی فاصله زیادی دارند و قطعاً در ادامه به شرایط بهتری خواهند رسید.

سلطانی فر درباره لزوم حمایت از کشتی در سال المپیک گفت: ما در مجموع همه امتیازات و شرایط پیش بینی شده را در قالب ستاد المپیک و پارالمپیک تدارک دیده‌ایم و همواره تلاش کردیم بهترین امکانات را برای ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی فراهم کنیم. قطعاً تک تک کشتی گیران را حمایت می‌کنیم و گاهاً شخصاً نیز می آیند و سعی کرده‌ایم برای حل مشکلات آنها تلاش کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا به قطرمی رود یا خیر، گفت: معلوم نیست شاید بروم شاید هم نروم.

تگ ها


کشتی آزاد وزیر ورزش و جوانان لیگ قهرمانان فوتبال آسیا