وزیر ورزش، مددی و هیات مدیره را آشتی می‌دهد؟

اعضای هیات مدیره استقلال امروز به همراه احمد مددی نزد وزیر ورزش و جوانان می‌روند....

به گزارش "ورزش سه"، استعفای دسته جمعی ۳ عضو هیات مدیره استقلال شوک بزرگی به این تیم وارد کرده است. این اعضا نسبت به رفتارهای خودسرانه احمد مددی مدیرعامل باشگاه گلایه دارند و به همین خاطر با نوشتن متنی خطاب به وزیر ورزش استعفای خود را اعلام کردند.


روز گذشته البته خیلی سریع وزیر ورزش و جوانان با استعفای حمیدرضا آصفی، مهدی عبدیان و حجت نظری ۳ عضو هیات مدیره مخالفت کرد. از این رو مسعود سلطانی فر قصد دارد در جلسه ای که امروز برگزار می‌شود به حواشی مدیریتی استقلال پایان بدهد.


وزیر ورزش از ۳ عضو مستعفی هیات مدیره استقلال و همچنین احمد مددی مدیرعامل باشگاه دعوت کرده تا عصر امروز به محل وزارتخانه بروند تا مشکلات مطرح شده مورد بررسی قرار بگیرد و در نهایت تصمیمی گرفته شود که به سود استقلال باشد.


در این جلسه احتمالا مسعود سلطانی فر تلاش خواهد کرد که مددی را با اعضای هیات مدیره آشتی بدهد و با پایان دادن به مشکلات تیم روند خود را سپری کند.


باید منتظر ماند و دید تا امشب چه اتفاقاتی درباره هیات مدیره استقلال و صندلی مدیرعاملی رخ خواهد داد و آیا وزیر ورزش می‌تواند مشکلات استقلال را کاهش بدهد و باعث ایجاد همدلی میان مدیران باشگاه شود یا خیر.

تگ ها


احمد مددی استقلال تهران