وزیر ورزش پیگیر وضعیت پرسپولیس در قطر

وزیر ورزش و جوانان ایران برای تماشای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا پیگیر وضعیت این تیم شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا در حالی ۲۹ آذرماه بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر برگزار می‌شود که کنفدراسیون فوتبال آسیا با وجود شیوع جهانی بیماری کرونا اقدام به دعوت از مقامات کشورها، سران فیفا و سایر کنفدراسیون‌ها برای تماشای این دیدار کرده است.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز برای تماشای این بازی در کشور قطر هنوز تصمیم قطعی به رفتن نگرفته است. با این حال پیگیر وضعیت کاروان این تیم در دوحه است تا شرایط شاگردان یحیی گل محمدی را از زبان مدیران این باشگاه شنیده و آنها را بررسی کند.

سلطانی فر در حالی برای تماشای دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا تصمیم گیری می‌کند که سال ۲۰۱۸ در دیدار برگشت پرسپولیس با کاشیماآنتلرز که در تهران برگزار شد حضور داشت که با نایب قهرمانی سرخپوشان همراه بود.

وزیر ورزش در صورت سفر به کشور قطر نمی‌تواند در هتل محل اقامت پرسپولیسی‌ها حاضر شود و تنها می‌تواند فینال آسیا را تماشا کند.

بیشتر بخوانید:

سه بازیکن کلیدی پرسپولیس درفینال/کدام بازیکنان حریف خطرناک هستند؟

مدیرعامل پرسپولیس راهی قطر می شود

 

 

تگ ها


مسعود سلطانی فر فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال پرسپولیس وزیر ورزش و جوانان فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال