تاکید وزیر به مدیران پرسپولیس؛ اول تسویه با برانکو بعد انتخاب سرمربی

مدیران باشگاه پرسپولیس برای انتخاب سرمربی جدید خود همچنان با موانعی جدی روبرو هستند...

سفر مدیران باشگاه پرسپولیس به ترکیه برای انتخاب سرمربی جدید هنوز حاصلی در بر نداشته است.
به گزارش خبرنگار مدال، پس از آنکه نمایندگان باشگاه پرسپولیس راهی ترکیه شدند تا مذاکرات فشرده ای با گزینه های سرمربیگری داشته باشند این امید برای هواداران این باشگاه ایجاد شد که در کوتاهترین زمان ممکن تکلیف جانشین برانکو ایوانکوویچ مشخص شود اما تا این لحظه (ظهر جمعه هفتم تیر ماه) نه خبری از سرمربی جدید شده و نه مدیران باشگاه درباره روند مذاکرات اظهار نظر داشته اند.
سکوت مدیران باشگاه پرسپولیس ریشه در موانعی دارد که برای انتخاب سرمربی مقابل شان قرار دارد.
بر اساس اطلاعات به دست آمده، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در آخرین صحبتی که با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته است به آنها تاکید کرده که در وهله اول باید با برانکو تسویه حساب شود تا با شکایت این مربی، پرونده ای تازه برای باشگاه در فیفا باز نشود. از سوی دیگر وزارت ورزش و جوانان تاکید دارد که مدیران پرسپولیس نباید برای انتخاب سرمربی تن به هزینه های نا متعارف بدهند و همین مسئله موجب شده تا این باشگاه بودجه جذب سرمربی را کاهش دهد تا هم بتواند مطالبات برانکو را پرداخت کند و هم مربی جدید استخدام نماید.
موضوع دیگری در راه معرفی سرمربی جدید خلل ایجاد کرده به قرارداد بسته نشده برانکو ایوانکوویچ با باشگاه الاهلی عربستان مرتبط می شود.
برانکو هنوز با این باشگاه قراردادی منعقد نکرده و در انتظار معرفی سرمربی پرسپولیس است تا پس از آن با خیال راحت پای برگه قراردادش با باشگاه عربستانی امضا بزند و پرسپولیسی ها نیز همچنان تاکید دارند برانکو با این باشگاه قرارداد داشته و نباید به الاهلی پاسخ مثبت می داده و آنها هم منتظرند تا برانکو قراردادش را رسمی کند و در آنصورت اگر بخواهند علیه این مربی طرح دعوی کنند دست شان باز باشد.
البته بر اساس خبری که به دست مان رسیده است برانکو نمی تواند بیش از این عقد قرارداد خود با الاهلی را به تعویق بیندازد و از سوی دیگر پرسپولیسی ها هم باید هر چه زودتر جانشین این مربی را انتخاب کنند.
باید دید این دوئل در نهایت چه حاصلی خواهد داشت اما آنچه مسلم است، میزان ضرر باشگاه پرسپولیس که این روزها بدون سرمربی تمرین می کند از قبال چنین تاخیری بیشتر از برانکو خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

اظهارات ماسیمو کاررا پس از رد پیشنهاد پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس برانکو مسعود سلطانی فر وزیر ورزش انتخاب سرمربی پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال