وستهام ۳ - ۳ آرسنال؛ بازگشت بزرگ توپچی ها

دربی تماشایی وستهام و آرسنال با تساوی ۳-۳ تمام شد....

به گزارش "ورزش سه"، وستهام در این دیدار تماشایی و پرگل ابتدا با سه گل از آرسنال پیش افتاد و در آستانه کسب یک پیروزی پرگل برابر رقیب همشهری قرار داشت، اما توپچی ها بازگشتی بزرگ داشته و موفق به جبران هر سه گل خورده شدند.

وستهام بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۶ بود که روی پاس آنتونیو و ضربه تماشایی و فوق العاده جسی لینگارد موفق شد به گل اول این دیدار دست پیدا بکند. اما دقایقی بعد و با شروع مجدد سریع جسی لینگارد بود که جارود بوون در گوشه محوطه صاحب فرصت شد و ضربه او با اشتباه برند لنو تبدیل به گل دوم وستهام شد.

اما طوفان وستهام ادامه یافت و در دقیقه ۳۳ بود که ضربه سر آنتونیو بعد از برخورد به سوچک، مدافع آرسنال تغییر مسیر داده و وستهام به گل سوم هم دست یافت.

اما در دقیقه ۳۸ الکساندر لاکازت در محوطه جریمه وستهام صاحب موقعیت شده و با چرخشی تماشایی و ضربه ای دقیق توانست گل اول آرسنال را به ثمر برساند.

در لحظات ابتدایی نیمه دوم بود که لاکازت فرصت بسیار خوبی برای زدن گل دوم تیمش نیز داشت، اما ضربه او علیرغم عبور از فابیانسکی روی خط توسط دیوپ بازگردانده شد.

اما حملات آرسنال در نیمه دوم ادامه یافت و در دقیقه ۶۱ ارسال چمبرز بعد از برخورد به داوسون، مدافع وستهام وارد دروازه این تیم شد. اما در دقیقه ۸۲ و روی ارسال نیکلاس په په از سمت راست بود که بازگشت آرسنال تکمیل شده و الکساندر لاکازت با یک ضربه سر دقیق زننده گل سوم لقب گرفت. در ادامه تلاش دو تیم برای زدن گل برتری نتیجه ای نداشت و در نهایت دربی تماشایی و پرگل لندن با تساوی ۳-۳ بین دو تیم به اتمام رسید.

تگ ها


آرسنال