وستهام ۲ - ۰ منچستریونایتد؛ فرود چکش‌ها بر سر شیاطین سرخ

منچستریونایتد در ادامه نتایج ضعیف خود، این بار در لندن مغلوب وستهام شد تا وضعیت اوله گونار سولسشر دشوارتر از قبل شود...

منچستریونایتد در ادامه نتایج ضعیف خود، این بار در لندن مغلوب وستهام شد تا وضعیت اوله گونار سولسشر دشوارتر از قبل شود

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، وستهام در ورزشگاه لندن، میزبان منچستریونایتد بود که این بازی در نهایت با شکست ۲-۰ شیاطین سرخ به پایان رسید.

نیمه اول در حالی آغاز شد که دو تیم بااحتیاط کار را دنبال می‌کردند و در برخی از دقایق شاهد بازی فیزیکی و پربرخوردی بودیم. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت اما مدافعیت اجازه خلق موقعیت به مهاجم‌های حریف نمی‌دادند و این باعث شده بود تا بازی سردی را شاهد باشیم. اما سرانجام در دقیقه ۴۳، بازی‌سازی خوب مارک نوبل توپ را به فیلیپه اندرسون رساند و او به یک پاس تک‌ضرب آندری یارمولنکو را داخل محوطه جریمه در موقعیتی عالی قرار داد و او هم با یک ضربه پای چپ زیبا، توپ را دور از دستان دخیا وارد دروازه منچستریونایتد کرد. بعد از گل فرصتی برای جبران نبود و نیمه اول با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

نیمه دوم هم بازی با آرامش پیش می‌رفت و بیشتر توپ در میانه میدان در رفت‌ و آمد بود. در دقیقه ۵۷ ضربه اسکات مک‌تامینی در آغوش فابیانسکی قرار گرفت. دقایقی بعد روی یک حرکت سریع، ضربه زیبای فیلیپه اندرسون با واکنش دخیا روبه‌رو شد تا اختلاف بیشتر از این نشود. فشارهای یونایتد افزایش یافت و در دقیقه ۶۸ روی یک ضربه کرنر و اشتباه مدافعین وستهام، ضربه زمینی مگوایر با واکنش فابیانسکی دوباره راهی کرنر شد.

وستهام باز هم می‌توانست به گل برسد اما ضربه آزاد آرون کرس‌ول از روی دروازه دخیا با اختلافی کم به بیرون رفت. اما در دقیقه ۸۳، باز هم یک ضربه آزاد نصیب چکش‌ها شد و این بار آرون کرس‌ول با یک ضربه فوق‌العاده داوید دخیا را مغلوب کرد تا خیال مهدنس پیگرینی از پیروزی در این بازی راحت شود.

تلاش‌های یونایتد در ادامه بی‌ثمر بود و وستهام موفق شد در این دیدار خانگی به پیروزی ۲-۰ دست یافته و به رده چهارم جدول صعود کند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی وستهام 2 - 0 منچستریونایتد/ ویدیو

همکاری مجدد دو اسطوره باشگاه منچستریونایتد با مورینیو

وستهام ۲ - ۰ منچستریونایتد؛ فرود چکش‌ها بر سر شیاطین سرخ

تگ ها


شیاطین سرخ ورزشگاه لندن چکش‌ها فوتبال جهان هفته ششم لیگ جزیره وستهام منچستر یونایتد وستهام-منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال