وستهام ۰-۱ چلسی؛چشمک آبی‌ها به سهمیه چمپیونزلیگ

چلسی در یک مسابقه بسیار نزدیک با تک گل تیمو ورنر از سد وستهام عبور کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی امشب در یکی از حساس ترین مسابقات هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس مهمان وستهام بود که در پایان رقابت دو تیم با نتیجه ۱-۰ به سود آبی‌های لندن خاتمه یافت.

چلسی کار را بهتر آغاز کرد و اولین حمله مهم این تیم با ضربه کریستین پولیسیچ به سمت دروازه به وجود آمد. با این حال شوت محکم ستاره آمریکایی آبی ها توسط لوکاژ فابیانسکی مهار شد.

در دقیقه ۳۱ بازی چلسی به یک موقعیت خوب دیگر دست یافت. تیمو ورنر بعد از یک چرخش خوب ضربه ای را روانه دروازه وستهام کرد اما شوت او توسط مدافع حریف برگردانده شد.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد چلسی گلزنی کرد. در دقیقه ۴۳ حرکت فوق العاده بن چیلول از جناح چپ و ارسال او به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده تیمو ورنر همراه شد تا نتیجه ۱-۰ شود و نیمه اول پایان پذیرد.

چلسی در آغاز نیمه دوم می توانست گل بعدی را وارد دروازه وستهام کند. ضربه میسون مونت ابتدا توسط فابیانسکی مهار شد اما تیمو ورنر نتوانست توپ برگشتی را هم تبدیل به گل کند.

در دقیقه ۸۲ خطای شدید فابیان بالبوئنا روی بن چیلول باعث شد داور بعد از چک کردن VAR کارت قرمز را به او نشان دهد تا وستهام ۱۰ نفره شده باشد.

در ادامه مسابقه نیز تغییری در نتیجه حاصل نشد تا چلسی به سه امتیاز بسیار ارزشمند دست پیدا کند و بیش از قبل به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شده باشد.

تگ ها


وستهام چلسی