وستهام ۳ چلسی 2؛ همشهری ترمز یاران لمپارد را کشید!

وستهام در دیداری مهیج موفق شد با نتیجه ۲-۳ چلسی را مغلوب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چلسی که در دوران از سرگیری دوباره فوتبال نتایج بسیار خوبی گرفته بود، امشب در دربی لندن مقابل وستهام در دقیقه ۸۹ دروازه اش را باز شده دید و در نهایت با نتیجه ۲-۳ مقابل وستهام شکست خورد.

در همان دقیق ششم چلسی می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه آکروباتیک مارکوس آلونسو با مهار فابیانسکی همراه شد و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه ۱۶ آنتونیو با گذر از سد کریستنسن و رودیگر می توانست دروازه چلسی را باز کند، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۰ راس بارکلی با ضربه ای از راه دور فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما فابیانسکی باز هم واکنش خوبی نشان داد. لحظاتی بعد پولیسیچ شانس خوب را برای باز کردن دروازه وستهام امتحان کرد، اما ضربه او نیز با اختلاف کمی راهی بیرون زمین شد.

اما در نهایت در دقیقه ۴۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد که ویلیان پشت ضربه قرار گرفت و موفق شد دروازه رقیب همشهری را در اواخر نیمه اول باز کند.

اما در اوقات تلف شده بود که وستهام موفق به زدن گل تساوی شد. روی ارسال کرنر بوون، ضربه سر سوچک با عکس العمل ضعیف کپا و تعلل تامی آبراهام وارد دروازه شد تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.

بر خلاف انتظار این وستهام بود که نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰ به گل دوم هم دست یافت. روی ارسال زمینی بوون، مایکل آنتونیو در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد و بدون یارگیر به راحتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۵۹ وستهام می توانست به گل سوم نیز برسد، اما ضربه لازینی روی ارسال بوون با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت. در دقیقه ۶۶ و روی حرکت ویلیان چلسی می توانست به گل تساوی دست یابد، اما ضربه ضعیف لوفتوس چک راهی به دروازه وستهام نیافت.

اما در دقیقه ۷۰ چلسی به گل تساوی دست یافت. این تیم پشت محوطه صاحب یک موقعیت ایستگاهی شد و ویلیان با نواختن یک ضربه فوق العاده گل دوم خودش و چلسی را به ثمر رساند.

دقایقی بعد پولیسیچ با حرکت از گوشه زمین می توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند، اما این بار فابیانسکی دروازه وستهام را بسته نگه داشت.

اما در دقیقه ۸۹ وستهام به گل سوم رسید. روی ضدحمله سریع بازیکنان وستهام و با پاس دقیق آنتونیو، یارمولنکو در موقعیت گلزنی قرار گرفت و بعد از گذر از سد رودیگر با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد. در ادامه تلاش چلسی برای جبران اثری نداشت و وستهام با نتیجه ۲-۳ به برتری دست یافت.

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


فوتبال جهان وستهام چلشی لیگ برتر انگلیس فرانک لمپارد فرانک لمپارد وستهام چلسی وستهام-چلسی لیگ برتر فوتبال