وستهام 0 - 4 منچسترسیتی؛ تحقیر آقای مهندس مقابل شاگردان سابق

منچسترسیتی توانست در دیداری خارج از خانه با نتیجه 3 بر 0 از سد وستهام عبور نماید ......

منچسترسیتی توانست در دیداری خارج از خانه با نتیجه 3 بر 0 از سد وستهام عبور نماید.

به گزارش مدال، از سری رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس وستهام در ورزشگاه المپیک لندن میزبان منچسترسیتی بود. سیتیزن‌ها که در این روزها در اوج آمادگی خود قرار دارند برای کسب 3 امتیاز برابر وستهامی قرار گرفته بودند که در نیمه دوم جدول دست و پا م‌ زند و شرایط خوبی ندارد.

 

بر طبق عادت شاگردان گواردیولا از همان ابتدا قدرت خود را به چکش‌ها دیکته کردند و توانستند در نیمه اول کار این دیدار را یکسره نمایند. آبی‌پوشان شهر منچستر در دقیقه 11 توسط داوید سیلوا گل اول را به ثمر رساندند و به فاصله 8 دقیقه توسط استرلینگ گل دوم خود را نیز وارد دروازه وستهام نگون‌بخت نمودند.

 

اما این پایان کار در نیمه اول نبود و در دقیقه 34 لروی سانه مهر پیروزی منچسترسیتی را بر برگه این دیدار زد تا مشخص گردد که این تیم 3 امتیاز بسیار ساده را با خود به خانه خواهد برد. در نیمه دوم شاگردان پپ تقلی فراوانی برای به ثمر رساندن گل های بیشتر نکردند.

 

بازیکنان منچسترسیتی در تمامی دقایق نیمه دوم با پاس‌های پر تعداد خود سعی در کنترل این بازی داشتند که موفق نیز عمل نمودند و در آخرین ثانیه‌های این دیدار گل چهارم خود را نیز توسط لروی سانه به ثمر رساندند. تا این وینگر آلمانی در دقیقه 93 دبل نماید و این گل حسن ختامی بر پیروزی سیتیزن‌ها بود.

 

منچسترسیتی با این برد 35 امتیازی شد و با توجه به برد لیورپول در دیدار هم‌زمان هم‌چنان با 2 امتیاز اختلاف بالاتر از سرخ‌پوشان آنفیلدی صدر را در اختیار خود داشته باشد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال