وستهام 1 – 1 لیورپول؛ لطف بزرگ شاگردان پیگرینی در حق سیتیزن‌ها

لیورپول باز هم امتیاز از دست داد تا کورس قهرمانی داغ‌تر شود...
لیورپول باز هم امتیاز از دست داد تا کورس قهرمانی داغ‌تر شود

وستهام در ورزشگاه خانگی خود میزبان لیورپول صدرنشین بود که در نهایت دو تیم به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست پیدا نکردند.

به گزارش مدال، دیدار پایانی هفته 25 لیگ برتر انگلیس بین دو تیم وستهام و لیورپول برگزار شد که در پایان نود دقیقه دو تیم به تساوی 1-1 دست پیدا کردند تا شاگردان یورگن کلوپ دو امتیاز حساس را از دست بدهند.

نیمه اول با برتری تیم میزبان شروع شد و چکش‌ها که در خانه بازی می‌کردند، می‌دانستند که کار سختی مقابل صدرنشین لیگ برتر دارند. بعد از چند حملۀ نه چندان خطرناک روی دروازه لیورپول، این شاگردان کلوپ بودند که بر خلاف جریان بازی به گل اول بازی رسیدند.

در دقیقه 22 حرکت زیبای جیمز میلنر از سمت راست و ارسال تند و تیزش در محوطه جریمه وستهام به سادیو مانه مهاجم سنگالی لیورپول رسید و این بازیکن با یک چرخش عالی توپ را به گوشه دروازه تیم میزبان فرستاد.

خوشحالی شاگردان کلوپ تنها شش دقیقه دوام آورد. دقیقه 26 ضربه ایستگاهی به نفع وستهام پشت محوطه لیورپول گرفته شد که روی تیزهوشی بازیکنان میزبان تبدیل به گل شد. فیلیپه اندرسون پشت ضربه ایستگاهی ایستاد و به جای اینکه مستقیم توپ را به سمت دروازه روانه کند با پاسی زیبا، میشائیل آنتونیو را صاحب توپ کرد و این بازیکن روی غفلت خط دفاع و دروازه‌بان لیورپول با ضربه‌ای زمینی توپ را به تور دروازه تیم مهمان چسباند تا نتیجه بازی به تساوی کشیده شود.

نیمه دوم موقعیت آنچنانی روی دروازه تیم‌ها  ایجاد نشد و دو تیم بیشتر به دنبال گل نخوردن بودند. دقیقه 72 وستهام می‌توانست به گل دوم و برتری برسد که ضربه بازیکن این تیم از داخل محوطه جریمه با فاصله اندکی از بالای دروازه به بیرون رفت تا دو تیم در پایان نود دقیقه به تساوی 1-1 برسند.