وسوسه بارسا مانع تمدید قرارداد هافبک اینتر

پیشنهاد بارسلونا به مارسلو بروزوویچ، هافبک اینتر، مانع تمدید قرارداد این بازیکن شده است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد بروزوویچ با اینتر در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و اینتر ماه‌هاست که در حال مذاکره با این بازیکن برای تمدید قرارداد بوده است.

این باشگاه اطمینان داشت که به زودی قرارداد جدیدی را با این بازیکن ۲۹ ساله امضا خواهد کرد اما حالا به نظر می‌رسد که پیشنهاد بارسلونا به این بازیکن شرایط را تغییر داده است.

پیش از این بسیاری از منابع خبری در ایتالیا مدعی شده بودند که بروزوویچ و اینتر بر سر امضای قراردادی تا سال ۲۰۲۶ و با دستمزد سالانه ۶ میلیون یورویی به توافق رسیده‌اند.

اما حالا کالچومرکاتو خبر داده که بارسلونا پیشنهادی را برای جذب این ملی‌پوش کروات به‌عنوان بازیکن آزاد در پایان فصل ارائه کرده است.

با این وجود، مدیران اینتر هم‌چنان اطمینان دارند که می‌توانند قرارداد این هافبک را به‌زودی تمدید کنند اما او تصمیم دارد پیش از اتخاذ تصمیم نهایی کمی زمان داشته باشد و درباره این شرایط فکر کند.

گفته می‌شود مدیران بارسا پیشنهادی را به نمایندگان و مدیربرنامه این بازیکن ارسال کرده‌اند تا در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان پیش رو این بازیکن را به نوکمپ منتقل کنند.

بروزوویچ این فصل نقشی کلیدی را در ترکیب اینتر ایفا کرده است. او تا به حال در ۳۰ بازی که این تیم در تمامی رقابت‌ها انجام داده در ۲۹ بازی حضور داشته است. این بازیکن تنها در دیدار مرحله یک‌هشتم کوپا ایتالیا برابر امپولی به دلیل محرومیت حضور نداشته است.

تگ ها


اینتر میلان مارسلو بروزوویچ بارسلونا