وسوسه کننده؛ پیشنهاد ضد رئالی PSG به امباپه

پی اس جی قصد دارد به هر طریقی که شده کیلیان امباپه را به تمدید متقاعد کرده و مانع انتقالش به رئال شود....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه سال ۲۰۱۷ بود که در موناکو چهره شد. درخشش او باعث شد موناکو با هدایت لئوناردو ژاردیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز برسد اما روند خوب این تیم با شکست از یوونتوس متوقف ماند.

امباپه تابستان ۲۰۱۷ در حالی که از رئال هم پیشنهاد داشت، راهی پی اس جی شد ولی گفته می شود رویای او بازی برای باشگاه مادریدی است. جدایی او از پی اس جی دشوار به نظر می رسد و تنها راه،  تمدید نکردن او و جدایی در تابستان ۲۰۲۲ با اتمام قراردادش است.

امباپه که تا به امروز در دو نوبت پیشنهاد تمدید را رد کرده و اخیرا اطلاع داده است که برای تصمیم گیری تا انتهای فصل صبر خواهد کرد، پیشنهاد بسیار وسوسه کننده ای روی میز دارد. پی اس جی همه تلاش خود را به خرج داده تا ستاره جوان را به تمدید قرارداد متقاعد کند.

طبق ادعای اکیپ، پیشنهاد دستمزد جدید پی اس جی به امباپه ۳۰ میلیون یورو در سال است که او را نزدیک تر از همیشه به نیمار خواهد کرد. در حال حاضر او با دریافت ۲.۰۹۸ میلیون یورو در ماه، پشت سر نیمار قرار دارد.

اگر او در نهایت قراردادش را تمدید کند، شاهد رشد ۲۵ درصدی دستمزدش خواهد بود. همچنین در قرارداد فعلی امباپه بندی وجود دارد که بر اساس آن و اگر قراردادش را تمدید کند، دستمزد او برای فصل ۲۲-۲۰۲۱ از ۲۵ میلیون یورو به ۲۶.۵ میلیون یورو اتفزایش خواهد یافت.

 پی اس جی ضرر مالی خود در نتیجه پاندمی کرونا را ۲۴۰ میلیون یورو اعلام کرده است با این حال ارزش و اهمیت امباپه برای باشگاه پاریسی فراتر از تصورات است.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید