وضعیت بد تیم فوتبال روی میز در آلمان تکذیب شد

به گزارش مدال به نقل از رییس انجمن فوتبال روی میز در واکنش به مسائل مطرح شده در مورد اعزام ملی پوشان به جام جهانی هامبورگ، آنها را کذب محض خواند و گفت: ملی پوشان در بهترین شرایط در هتل به سر بردند ......

به گزارش مدال به نقل از رییس انجمن فوتبال روی میز در واکنش به مسائل مطرح شده در مورد اعزام ملی پوشان به جام جهانی هامبورگ، آنها را کذب محض خواند و گفت: ملی پوشان در بهترین شرایط در هتل به سر بردند.

امیر غریب لو در گفت وگو با ایسنا، در مورد عکس ها و خبرهای منتشر شده در خصوص اعزام تیم ملی فوتبال روی میز به هامبورگ، اظهار کرد: تمامی این ها کذب محض است. نشر اکاذیب کرده اند. ملی پوشان در بهترین شرایط در هامبورگ به سر بردند. این عکس هایی  که منتشر شده، مربوط به هتل نیست. این عکس ها متعلق به فضای استراحتی است که بعد از رقابت ها بازیکنان در آن استراحت می کردند.

او ادامه داد: تیم ملی هفت شب و هشت روز در هامبورگ بود. پنج شب در هتل بودیم و دو روز دیگر به دلیل این که هتل جا نداشت با همکاری سرکنسولگری ایران در هامبورگ دو روز مهمان مرکز اسلامی ایران شدیم که کلیه امکانات از لحاظ استراحت و تغذیه به صورت رایگان فراهم بود و هیچ پولی بابت اقامت گرفته نشد.

غریب لو در پاسخ به این سوال که هزینه ها از بازیکنان گرفته شده بود یا خیر؟ گفت : ما برای این تورنمنت اسپانسر نداشتیم. 50 درصد هزینه اعضای تیم ملی را ما متقبل شدیم و مابقی را خود بازیکنان پرداخت کردند.

او به حضور داوطلبانه زنان در این تورنمنت اشاره کرد و گفت : ما در این تورنمنت حضور بانوان را به صورت داوطلبانه داشتیم. آنها با درخواست خود و با رضایت کامل از ما مجوز خواستند تا با پرداخت هزینه هایشان در این تورنمنت حضور داشته باشند و ما هم به آنها این اجازه را دادیم  و زنان که در قالب تیم ملی هم نبودند، با هزینه شخصی خود به این مسابقات اعزام شدند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال