وضعیت بد تیم‌های پایه پرسپولیس/ آب معدنی، چند توپ و دیگر هیچ!

سرپرست تیم‌های پایه پرسپولیس از وضعیت بد این تیم‌ها خبر داد....

بیش از یک ماه از شروع تمرینات تیم‌های پایه پرسپولیس می‌گذرد، اما شرایط این تیم‌ها اصلا مساعد نیست؛ هر چهار تیم نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید پرسپولیس به نوبت در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی یافت آباد و روی چمن مصنوعی فوق العاده بی‌کیفیت و خراب این ورزشگاه تمرین می‌کنند.

به گزارش مدال، مربیان و بازیکنان تیم‌های پایه هنوز قراردادی با باشگاه منعقد نکرده‌اند و بدون قرارداد کار می‌کنند. این در حالی است که مربیان و بازیکنان از رقم قرارداد ناچیز فصل قبل‌شان بخشی طلبکارند و مشخص نیست چه زمانی این مبالغ به آنها پرداخت خواهد شد.
در اتفاقی عجیب هنوز به اعضای این تیم‌ها لباس داده نشده است و بازیکنان از لباس‌های فصل قبل‌شان استفاده می‌کنند. از طرفی با توجه به اینکه برخی بازیکنان تازه از تیم‌های دیگر آمده‌اند پیراهن فصل قبل پرسپولیس را هم ندارند و با پیراهن تیم‌های قبلی‌شان در تمرین حاضر می‌شوند.
در واقع تنها امکاناتی که به اعضای این تیم‌ها تعلق گرفته آب معدنی است و ۱۳-۱۲ عدد توپ برای هر تیم تا تمرینات با حداقل امکانات پیگیری شود.

در این باره محمد پنجعلی، مسئول آکادمی باشگاه پرسپولیس مدعی شده: مشکلات زیادی برای امکانات داریم، اما قرار است اسپانسر جدید که با باشگاه قرارداد امضا می‌کند به تیم‌های پایه هم مثل بزرگسالان امکانات بدهد.
کیفیت چمن ورزشگاه اسماعیلی که تیم‌های پایه در آن تمرین می‌کنند، افتضاح است و ورزشگاه شهید کاظمی را اجاره داده‌اند و تیم‌های پایه نمی‌توانند در این ورزشگاه تمرین کنند.
وی همچنین مدعی شده: ما هنوز تیم را غربال نکرده‌ایم و زمانی که تیم به صورت کامل بسته شود مطمئنا به بازیکنان لباس هم می‌دهیم. البته اگر اسپانسر با باشگاه به توافق نرسد چند نفر از دوستان من هستند که می‌توانند اسپانسر تیم‌های پایه شوند، اما باید پیش از آن با باشگاه قرار داد ببندند. بخشی از مطالبات مربیان تیم‌های پایه را پرداخت کرده‌ایم، اما هنوز به صورت کامل تسویه حساب نشده است.

اخبار مرتبط:
برانکو با جدایی ۴ پرسپولیسی موافقت کرد

تگ ها


محمد پنجعلی فوتبال پایه پرسپولیس پیشکسوتان پرسپولیس پیشکسوت پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال