وضعیت بغرنج سپید رود

در حالی که اکثر تیم های لیگ برتری در حال بستن تیم خود برای حضور قدرتمند در مسابقات فصل آینده لیگ برتر هستند، هنوز تکلیف مالک سپیدرود مشخص نشده است ......

در حالی که اکثر تیم های لیگ برتری در حال بستن تیم خود برای حضور قدرتمند در مسابقات فصل آینده لیگ برتر هستند، هنوز تکلیف مالک سپیدرود مشخص نشده است.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت های دسته اول فوتبال کشور در آخرین مصاحبه خود پیرامون وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود گفته بود :«  باشگاهی که بخواهد در لیگ برتر حضور پیدا کند باید، دارای تشکیلات مانند مدیرعامل، هیات مدیره و مالک باشد. آنها باید قانون تجارت را رعایت کنند. اگر این مشکلات تا آغاز لیگ حل نشود، ما مجوز حضور در لیگ برتر را به سپیدرودی ها نمی دهیم».

با این وجود هیئت فوتبال استان گیلان که مالکیت تیم سپیدرود را در اختیار دارد، هنوز به دنبال افرادی می گردد که تیم را واگذار کند و بدهی های دو فصل پیش بازیکنانش را پرداخت نکرده است. البته  شخص یا اشخاصی هم به صورت جدی برای در اختیار گرفتن تیم و پرداخت بدهی های موجود، پا پیش نگذاشته اند و این موضوع می تواند آینده تیم پر هوادار سپیدرود رشت که حساسیت های خاصی روی آن وجود دارد را تحت تاثیر قرار دهد و تیم را با شرایط نامناسبی وارد لیگ برتر کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال