وضعیت درام بارسا؛ ابتلای سه بازیکن دیگر به کرونا

باشگاه بارسلونا دقایقی پیش خبر از ابتلای سه بازیکن دیگر خود به کرونا داد....

به گزارش "ورزش سه"، موج جدید شیوع ویروس کرونا و مشخصاً سویه جدید آن به نام اومیکرون، مشکلات زیادی را در اروپا به وجود آورده و مطابق انتظار فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. ابتدا لیگ برتر انگلیس بود که به شکل جدی با این مشکل روبرو شد و طی یکی دو هفته اخیر با مثبت شدن تست ۱۰۳ بازیکن، چند مسابقه لغو شده و حتی شایعاتی درباره تعطیلی موقت مسابقات نیز به گوش رسیده است.

بارسلونا سه روز پیش اعلام کرد که دنی آلوز و کلمنت لنگله به کرونا مبتلا شده اند. الکس بالده و جوردی آلبا نیز یک روز بعد به این ویروس مبتلا شدند و سپس نوبت به عثمان دمبله، گاوی و ساموئل اومتیتی رسید.

دقایقی پیش نیز خبر رسید که تست سرجینیو دست، کوتینیو و عبده مثبت شده تا تعداد کرونایی های بارسلونا به ۱۰ نفر برسد. تمامی این بازیکنان باید ۱۰ روز را در قرنطینه بمانند و بازی یکشنبه برابر مایورکا را از دست خواهند داد. تا دیروز بارسا ۱۴ غایب داشت که اکنون به ۱۷ نفر رسیده و فعلا ژاوی فقط ۱۱ بازیکن تیم اول خود را در اختیار دارد. بارسا روز بازی با مایورکا باید ۷ بازیکن از تیم اول خود(جدای از گلرها) را در شرایط بازی داشته باشد و در غیر این صورت بازی با مایورکا لغو خواهد شد.

تگ ها


سرجینو دست ویروس کرونا فیلیپ کوتینیو بارسلونا