وضعیت دیبالا و ایکاردی از زبان مدیر یوونتوس

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم صحبت کرد...

به گزارش مدال، اخبار زیادی حول محور بازیکنان یوونتوس وجود دارد و به نظر می‌رسد پائولو دیبالا در آستانه جدایی از این تیم باشد اما فابیو پاراتیچی ضمن تایید مذاکره در مورد او، مدعی شد وضعیت این بازیکن نامشخص است. پاراتیچی همچنین در مورد احتمال انتقال مائورو ایکاردی نیز جانب احتیاط را گرفت.

فابیو پاراتیچی گفت: "باید آرامش خود را حفظ کنیم. نمی‌توان گفت تعداد بازیکنان یوونتوس زیاد است، در فهرست لیگ قهرمانان 21 بازیکن به علاوه یک بازیکن محلی حضور دارند و بازیکنانی که در لیست نیستند باید از یوونتوس جدا شوند.

دیبالا یکی از بازیکنان بزرگ یوونتوس است و هنوز او و هیچ بازیکن دیگری به درهای خروجی باشگاه نزدیک نیستند اما ما با تیم های خواهان او مذاکراتی داشته ایم.

مائورو ایکاردی؟ من علاقه‌ای به صحبت کردن در مورد بازیکنان تیم‌های دیگر ندارم و یوونتوس دو مهاجم خوب مانند گونسالو ایگواین و ماریو مانژوکیچ در اختیار دارد.

سبک مربیگری مائوریتسیو ساری؟ من فکر می‌کنم هر مربی سبک خود را دارد. ما بازی‌های تماشایی زیادی از تیم مکس آلگری دیدیم و او به همه کمک کرد تا رشد کنند."

اخبار مرتبط:

پاسخ ایکاردی به شایعه انتقال به رم: تنها حاضرم به یوونتوس بروم!

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان فابیو پاراتیچی مائورو ایکاردی پائولو دیبالا اینتر میلان یوونتوس سری آ فوتبال