وضعیت سرخها قرمز است/ خشم کالدرون پس از هر اظهارنظر آقای مدیرعامل

سه جلسه مشترک مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با سرمربی و مصاحبه هایی که انجام شد در کنار گرفتن عکس یادگاری فقط بیشتر شدن خشم گابریل کالدرون را در پی داشت!...

به گزارش مدال، پرسپولیس از روز سه شنبه تا جمعه ساعات پر التهابی را پشت سر گذاشت. در حالی که محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس بعد از قائله علیرضا بیرانوند در مصاحبه هایی شرایط را در تیم پرسپولیس آرام نشان داد، سه واکنش تند گابریل کالدرون سرمربی سرخپوشان پرده از اتفاقات پشت پرده در پرسپولیس برداشت و نمایشی را روی صحنه برد که انصاری‌فرد را در نقش اول آن نشان داد.

همه چیز از روز سه شنبه هفته پیش آغاز شد. انصاری‌فرد، کالدرون و دستیارانش را به باشگاه فراخواند تا درباره برنامه های نیم فصل صحبت کنند. انصاری‌فرد بعد از این نشست در جمع خبرنگاران گفتگویش با کالدرون را مطلوب توصیف و از صبر و شکیبایی کالدرون و بازیکنان تمجید کرد! این اطمینان خاطر همراه با عکسی منتشر شد که لبخند رضایت کالدرون را ثبت کرده بود.اما هنوز یک روز هم از صحبت های مدیرعامل پرسپولیس نگذشته بود که کالدرون اولین واکنش تند خود را نسبت به اظهارات انصاری‌فرد نشان داد. وی با انتشار این پیام که «از دست باشگاه ناراحتم» سعی کرد به هواداران پرسپولیس بگوید اظهارات مدیرعامل با واقعیت هم‌خوانی ندارد و انصاری فرد به وعده هایش عمل نکرده است.جالب این که کالدرون همان عکسی را منتشر کرد که در سایت رسمی باشگاه منتشر شده بود.اقدامی که نشان می داد در آن جلسه صحبت هایی مطرح شده که هیچ کدام محقق نشده اند.

روز پنجشنبه صحنه دوم حمله کالدرون به باشگاه رقم خورد. وی در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مجددا بدون آنکه از انصاری‌فرد نام ببرد، گفت: "متاسفانه کسانی هستند که حقیقت را بیان نمی‌کنند. من در این مدت سکوت کردم چون می‌خواستم به کارم ادامه دهم و روی هدفم متمرکز باشم. هدف من ایجاد یک تیم جدید بود و به خاطر این از مسائل شخصی خود حرف نمی‌زنم. آنها می‌خواهند تمرکز من به هم بخورد و باعث نگرانی من شوند. بعد از بازی در این رابطه بیشتر حرف می‌زننم چون بازی پیش برای من در اولویت است {...} متاسفانه دروغ‌هایی گفته می‌شود که من با مردم فاصله بگیرم."

واکنش انصاری‌فرد به این صحبت ها، حضور در اردوی پرسپولیس بود. وی شب بازی با نساجی در هتل حاضر شد و با گفتن این جمله که "باقیمانده قسط اول قرارداد به حساب کالدرون واریز شد" سعی کرد نشان دهد که تلاش خود را انجام می دهد و همه چیز آرام است.به گونه ای که چند بار تاکید کرد که بلیت برگشت برای کالدرون رزرو شده تا توپ را در زمین سرمربی پرسپولیس بیاندازد.

با این حال کالدرون که گویا از مسائل متعددی در باشگاه عصبانی است، عکس العمل تندتری به اقدامات و اظهارات انصاری‌فرد داشت و در مقابل سوال خبرنگارها در مورد این که باشگاه مدعی است شما از بابت مطالبات و عدم دریافت پاداش بازیکنان ناراحت هستید ضمن دروغگو خطاب کردن مدیرعامل، گفت که احساس می کند باشگاه نمی خواهد به همکاری با او ادامه بدهد. وی همچنین از افراد منفعت طلبی در باشگاه صحبت کرد که به تیم لطمه می زنند و باید پرسپولیس را ترک کنند.او تاکید کرد که تا امروز هر چه از باشگاه شنیده فقط دروغ بوده است و وعده!

جالب اینجاست که انصاریفرد بازهم سعی کرد این مسئله را با نشست مشترک با کالدرون حل کند و این اختلافات را عادی جلوه بدهد. وی بعد از بازی به همراه اعضای هیات مدیره با کالدرون دیدار کردند تا نمایشی تکراری برای فرار از فشارها داشته باشد اما دیگر بر تمام هواداران پرسپولیس مشخص است که توپ همچنان در زمین آقای مدیرعامل است و انصاری فرد نتوانسته راحت ترین کار ممکن را انجام دهد.جلب رضایت مربی صدرنشین لیگ!

بیشتر بخوانید:

شایعه باورنکردنی؛ استراماچونی برنگردد کالدرون هم می رود!

 

تگ ها


اخبار پرسپولیس پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال