وضعیت سرخیو راموس در قرنطینه از زبان همسرش

کاپیتان رئال به دلیل ابتلا به کووید۱۹ این روزها در قرنطینه خانگی است....

به گزارش "ورزش سه"، ۲ روز پیش بود که اعلام شد سرخیو راموس به ویروس کرونا مبتلا شده است. ابتلا به ویروس کرونا نیز اکنون به مصدومیتی که سال ۲۰۲۱ را برای سرخیو راموس تیره و تار کرده بود، اضافه شد.

رئال مادرید اعلام کرد که سرخیو راموس که پیش از این گرفتار مصدومیت نیز بود به کرونا مبتلا شده است. کاپیتان باتجربه رئال البته این روزها به دلیل مصدومیت چندان با هم تیمی هایش در تماس نبوده است و تنها برای رهایی از مصدومیت عضلانی اخیرش که او را از بازی در هفته های اخیر بازداشته بود، به والدبباس می رفت. او بلافاصله در خانه قرنطینه شد و تحت نظارت پزشکان رئال قرار دارد.

 پیلار روبیو همسر سرخیو راموس در مورد شرایط او در قرنطینه پس از مثبت شدن تست کرونای وی گفت:« سرخیو در اتاقی است که درش قفل شده  است. در واقع بچه ها از بیرون در اتاق را قفل کرده اند و کلید اتاق را پیدا نمی کنیم.(می خندد).

خارج از شوخی حالش خوب است. حال من و بچه ها هم خوب است و تست همه منفی شده است. تنها کمی ناراحت هستم چرا که حق خروج از خانه را نداریم. در خانه پروتکل هایی داریم. من سه ماسک می زنم و دستکش می پوشم. یک شیلد هم دارم که گاهی از آن استفاده می کنم. به هیچ وجه دوست ندارم که مبتلا شوم چرا که باید کارهای زیادی انجام بدهم.»

تگ ها


ویروس کرونا سرخیو راموس رئال مادرید