وضعیت فروزان فردا مشخص می‌شود

پس از اشتباهات محسن فروزان دروازه‌بان تراکتورسازی برابر سپیدرود و حواشی پیرامون اخراج او خبرها حاکی از آن است که وضعیت وی فردا مشخص خواهد شد...

پس از اشتباهات محسن فروزان دروازه‌بان تراکتورسازی برابر سپیدرود و حواشی پیرامون اخراج او خبرها حاکی از آن است که وضعیت وی فردا مشخص خواهد شد

در هفته بیست و پنجم تراکتورسازی در حالی با سه گل برابر سپیدرود شکست خورد که اشتباهات فروزان دروازه‌بان این تیم بسیار تاثیرگذار بود.
به گزارش مدال، تیم فوتبال تراکتورسازی در یکی از حساس‌ترین دیدارهای خود برابر سپیدرود قعر جدولی شکست خورد تا کار این تیم برای نخستین قرار خود در تاریخ لیگ برتر سخت شود. مقصر اصلی این شکستن محسن فروزان بود که با دو اشتباه تأثیرگذار خود، پایه‌گذار گل‌های اول و سوم سپیدرود شد.
پس از باخت تراکتورسازی، بسیاری از رسانه‌ها مدعی شدند که با تصمیم مالک متمول این باشگاه، فروزان از تیم کنار گذاشته شده است اما این در حالی است که نه سرپرست و نه مدیرعامل فعلی این باشگاه هیچ‌گونه پاسخی به شایعه اخراج فروزان نمی‌دهد.
این اتفاقات در حالی رخ داده است که پس از جذب محمدرضا اخباری در نیم‌فصل، بسیاری از هواداران تراکتورسازی به دنبال این بودند تا این بازیکن درون چارچوب توری تراکتورسازان بایستد اما نمایش خوب فروزان در بازی‌های اخیر این تیم و کلین‌شیت در ۶ بازی متوالی مانع از این شد اما این اشتباهات فروزان حالا بهانه‌ای شده تا کادر فنی و مدیریت تراکتورسازی به راحتی از دروازه‌بان اصلی خود را کنار بگذارند. البته تصمیم نهایی درباره محسن فروزان قرار است فردا و پس از بازگشت تراکتورسازی به تبریزی صورت بگیرد.