وضعیت مازادهای پرسپولیس در نقل و انتقالات/ مذاکره مصلح با گل‌محمدی

پس از اعلام لیست مازاد پرسپولیس و جدایی سروش رفیعی، شایان مصلح و مهدی شریفی، این سه بازیکن به دنبال مشخص کردن تیم جدید خود در فصل آتی هستند...

به گزارش خبرنگار مدال، مسوولان شهر خودرو مشهد و گل‌محمدی پنج‌شنبه شب با مصلح مذاکره کرده و پیشنهاد خود را ارایه کرده‌اند.
یحیی گل‌محمدی که بدلیل مصدومیت چند ماهه مصلح تردیدهایی در جذب او داشت، بعد از آنکه در پی پرس و جو از بازیکنان پرسپولیس از وضعیت دقیق مصلح مطلع شد، او را به مشهد دعوت کرد و حالا قرار است مصلح پاسخ خود را به پیشنهاد مالی شهر خودرو اعلام کند.
گل‌محمدی مدافع خارجی که در تمرینات شرکت کرده را نپسندیده است. 
مصلح با پیغام غیر رسمی استقلالی‌ها و تماس اطرافیان باشگاه سپاهان هم مواجه بوده اما پیشنهاد رسمی دریافت نکرده است.
سروش رفیعی هنوز پیشنهاد قابل توجهی ندارد و پیشنهاد یک تیم شهرستانی که مبلغ کمی پیشنهاد داده را هم نپسندیده است. مهدی شریفی که قراداد فصل آتی او یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده نیز هنوز برای مذاکره و فسخ به باشگاه مراجعه نکرده و باید دید چه تیم‌هایی خواهان جذب او می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

علت تعطیلی تمرینات پیشکسوتان پرسپولیس چه بود؟

تگ ها


پرسپولیس لیست مازاد پرسپولیس سروش رفیعی شایان مصلح مهدی شریفی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات شهر خودرو سپاهان لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان شهر خودرو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال